reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Zobaczcie jak ja wyglądam masakra
1484129138-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom

Jejku jejku jaki pokaźny brzuszek[emoji3] na jaki dzień września masz termin?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi tez brzuch wywalilo ale zastanawiam sie czy to nie od tego lezenia ciaglego, chociaz waga stoi w miejscu, jak bylo 45,8 tak jest nadal...
 
Oka nie wiem jeszcze na kiedy termin 23ego mam ginekologa to się dokładnie dowiem, ja też niewiele pamiętam z popzednich ciaz, u mnie to dawno było

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii ale kiedy bylas chora?teraz jestes?

Wenus emetofobiczko witaj;) Znam ten lęk bardzo dobrze.5 lat temu chodzilam na terapię,pozniej po roku zaszlam w ciaze i jest teraz o niebo,niebo lepiej.W sumie jest wspaniale bez lęków.Jedynie czasem odczuwam niepokoj jak się ktos struje i wymiotuje to pomoc Mu nie moge,no chyba ze to moja dziecko to to mnie nie rusza w ogole.W 1 ciazy wymiotowalam tylko raz a tak to mdlosci..mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie:)

To forum jest niesamowite!:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja wcześniej, bo według om mam na 4.09. A wg usg na 5.09. :-)
Ja na szczęście jeszcze mdłości nie mam, ale pewnie to kwestia czasu. Dziś za to jem na potęgę, dobrze chociaż, że na basen idę to może spale trochę tych kalorii ;-)
 
reklama
Nimitii ale kiedy bylas chora?teraz jestes?

Wenus emetofobiczko witaj;) Znam ten lęk bardzo dobrze.5 lat temu chodzilam na terapię,pozniej po roku zaszlam w ciaze i jest teraz o niebo,niebo lepiej.W sumie jest wspaniale bez lęków.Jedynie czasem odczuwam niepokoj jak się ktos struje i wymiotuje to pomoc Mu nie moge,no chyba ze to moja dziecko to to mnie nie rusza w ogole.W 1 ciazy wymiotowalam tylko raz a tak to mdlosci..mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie:)

To forum jest niesamowite!:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet nie wiedziałam, że mój strach przed wymiotami ma swoją nazwę :) ale mój jest ogroooomny :( Nawet jak moja córka jest chora to zajmuję się nią jeżeli nie ma innego wyjścia.
 
Do góry