reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedna kreska a dzidzia?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
13
Witam! Mam 21 lat i wraz z partnerem staramy się o dzidzie (drugi cykl starań). Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był z 10 na 11 grudnia, zazwyczaj dostaję w nocy lub rano. Cykl trwa 29 dni.Teraz mija 3 dzień, a okresu brak. Dodam, że raz w życiu spóźnił mi się okres odkąd mam regularny z powodu dużego stresu. Teraz miałam spokojny okres więc to nie to. Testy negatywne. Piersi są powiekszone i widać żyłki. Czy to może być ciąża?
 
reklama
Rozwiązanie
Rowniez uważam ze jeśli masz jakie kolwiek wątpliwości to zrób Bete ja na Twoim miejscu zrobiła bym jeszcze raz test dwa testy z rzędu na pewno nie będą wadliwe po co się na sile na kręcąc i tylko nie potrzebnie stresowac. Także Reasumując zrób jeszcze jeden test jak wyjdzie negatywny po raz kolejny to ciąży niema jak wyjdzie pozytywny bądź blada kreska zrób bete dla pewności , ale oczywiście możesz od razu zrobić Bete jeśli sobie tego zyczysz pozdrawiam.
Fajny tekst z tym Elvisem jednak tak, zdarza się, że test wychodzi negatywnie a ciąża jest. Choć 3 dni gdy się bardzo czeka na okres to może być jednak że on przyjdzie i ciąży nie ma, taka "złośliwość" gdy jest stres czy podniecenie emocjonalne
 
Fajny tekst z tym Elvisem jednak tak, zdarza się, że test wychodzi negatywnie a ciąża jest. Choć 3 dni gdy się bardzo czeka na okres to może być jednak że on przyjdzie i ciąży nie ma, taka "złośliwość" gdy jest stres czy podniecenie emocjonalne
Czytam Twój wpis już 3 raz i nie rozumiem o co Ci chodzi :)
Ale tak, czasami zdarza się że test jest negatywny a ciąża jest. W jakimś 1-2 % wypadków. Nie ma więc co dziewczynie robić wielkich nadziei.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry