reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Katja a jak Twoje badania krwi? Nie masz anemii? Jak to sie powtarza to lepiej idz skonsultuj z lekarzem... Ja wszystkie ciaze przeszlam bezproblemowo dlatego nie wiem co radzic...
 
reklama
Ale najmłodsza przekochana już wiem czemu Ci nie wyszło za piękna jak na chlopca naprawdę sliczniusia
A z ząbkami to faktycznie nie zaciekawie biedna się ucierpi a ty z nią że jednym wychodzą że rodzice nie wiedzą kiedy a innym tak ciężko
 
Tynka przypomnij mi Ty sie o chlopca staralas? Jak wygladaly staranka?
Buziaki:*

Arya co Ty mowisz♡ hihi. Tylko szkoda ze opis imienia taki zly haha:D czytacie w ogole wybierajac imie?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Czytalismy, ale ja na to nie patrzę. Ani mój opis ani męża nie zgadza się do nas. Nie wierzę w takie głupoty. Gdybym miała wierzyć w cokolwiek to w numeroligie urodzenia☺️. A Bruno jest cudny, obojętnie jak by się nazywał. To my wychowujemy dzieci a nie imiona.
Ja znam Liwię, którą matka kurewka wychowuje na swoje podobieństwo. Dziewczynka 7 lat nosi makijaż itp. A mimo to imię nadal mi się podoba, choć mimo wszystko źle się kojarzy ☺️
 
Aneta- widzę coś ale tylko na jednym czy dwóch fotkach nie na wszystkich,

Anga- gratulacje :) , to masz początek ciąży teraz tak , który tydzień :)?

Majorcia - ja niestety nie widzę zdjęcia może dlatego że z aplikacji :(, no u nas jak się urodzi to się dowiemy, ja sama widziałam syna , ale lekarza nie pytaliśmy stwierdziliśmy ze i tak co wyjdzie to nasze [emoji23], ja jeszcze będę raz próbować jak córka nie wyjdzie , ciesze się ze Ci się udało :)

Airfix - jak się czujesz ? Bo mnie już bóle dają w kość ale jeszcze żadnej większej akcji nie ma , ciekawe czy faktycznie wyjdzie 30 czy przenosze, właśnie napisz ile.tych szyszek chmielu dla faceta bo ja będę mojemu podawać gdzieś za rok [emoji23],

Maran-atha - śliczne córeczki masz :)

Katja- może być taki stan przez ciążę po prostu , bo objętość krwi się zmienia i dzidzia wysysa z Ciebie wszystko,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Airfix ja to córkę mogłabym rodzic nawet trzy dni!
Twoj maz o ile dobrze pamietam brał szyszki chmielu. Ile dziennie, jedna wystarczy czy wiecej?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Imama Muszę zerknąć do spisu starań ale raczej 2 razy dziennie mu to dawalam :) bo u nas inne leki zalecane do obniżenia testo nie wchodziły w grę bo mąż ma nadciśnienie.

Miciur-ka Ja leżę już którąś godzinę i cierpię katusze skurczowe. Była kąpiel i no spa i szczerze - za wiele to nie pomogło prócz tego ze mala się uspokoila .
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Czy można do Was dołączyć? Od jakiś 2 tygodni czytam ten wątek ale jeszcze go nie skończyłam (jestem na styczniu 2015 r.). Mimo swoich notatek powoli mam już mętlik w głowie. Czy mogłabym prosić o informację o konkretnych suplementach jakie są brane przy planowaniu dziewczynki?

Wiem, że wapń w postaci cytrynianu wapnia, magnez, kwas foliowy, witaminę C - ale jakie konkretnie suplementy są najbardziej polecane? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź :)
 
reklama
Do góry