reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
CzarnaMadzia gratuluje:)piekny widok:)Poplakalas sie?:) hihi

Nimitii aaa:)to dzieki za info jakby co;p bo sie ciagle zastawiam bo ja cc bede miala raczej to fajnie miec lekarza ktory to zrobi

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a u mnie istne szalenstwo [emoji33] Moja mama powiedziała dziś cioci, bo to jedna z blizszych nam osob, a juz o mnie plotki chodza po miescie i wiemy, ze byloby jej przykro jakby sie od obych dowiedziała - i ciocia doslownie oszalała ze szczęscia [emoji33] I jeszcze napisala, ze moja prababcia juz zaklada nową "skarbonkę" na dzidziusia [emoji33]

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Pewnie bym i mogła, ale jutro praca ...na piątek mnie nie zapisze bo nie będzie miejsca. W poniedziałek cały dzień pracy, wtorek odpada, bo młody szkoła, K w pracy ..zostaje mi i tak środa :)
To rzeczywiście najlepszy srelmin:)
ZOOska bronie sie z biologii medycznej

Madzia gratulacje! Ja mam teraz 5tydz, następna wizyta za tydzień to moze tez zobacze serduszko

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Zobaczysz :*
CzarnaMadzia gratuluje:)piekny widok:)Poplakalas sie?:) hihi

Nimitii aaa:)to dzieki za info jakby co;p bo sie ciagle zastawiam bo ja cc bede miala raczej to fajnie miec lekarza ktory to zrobi

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja prawie kozetke rozwalilam, tak się ucieszylam:D
Dobrze ze mam wyrozumialego lekarza:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jutro juz masz wizytę?:)
Czytalam staraczki na 2017 i pamiętam Twój pierwszy pozytywny test... ale czas leci :)

Mi sie wlecze[emoji23][emoji23][emoji23]
Jutro mam usg w szpitalu wiec wszystko bede wiedziec, a wizyte u lekarki we wtorek 17go.
Trzymajcie kciuki, jutro 8 rano ( u was 16sta[emoji6])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry