reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych sierpniaczków

reklama
Żanetka a w centylach jak sie mieści to ok a poza tym Ty z męzem chyba nie jesteście wysocy tak mi cos sie wydaję :confused: A Liwia ma ok 87cm i każdy mówi ze bardzo duza, mamy kolege z czerwca i jest o prawie głowę niższy od Liwii czyli gdzieś ma ok 78cm
 
A Ja Sie Juz Zaczyna Martwic Ze Olek Ma 78-79 Cm...wasze Dzisci Takie Wysokie A On Taki Malutki...wage Ma Ok Ale Ten Wzrost... Juz Sama Nie Wiem
Ania też ma około 78 cm, za to buty rozmiar 23 (właśnie jej noga "skoczyła" i kapcie 22 są już prawie małe). A jak sie niepokoisz to idź do pediatry, chociaż badania poziomu hormonu wzrostu się chyba robi później, za jakieś 1-2 lata. Ja mam 162, mąż 170 cm więc ANia duża nie będzie. I też mi się wydaje, że mała trochę. Ale biorąc pod uwagę, że się mała urodziła (51 cm) to chyba nie jest źle z jej wzrostem.
 
Hania tez ma 79 cm, ja mam 155 moj maz 170 wiec pewnie tez wielka nie bedzie, a jak sie urodzila to tez miala 51 jak Ania wiec zaneta bez stresu:-D
 
żaneta luzik my tez z tych niższych .(78 cm)..ludzie sa rózni i niscy i wysocy,najwazniejsze ze rosnie . wg. norm powinien ok 20 cm od urodzenia podkoczyc ze wzrostem i tyle urósł wiec serio spokojnie :-D :-D :-D . ja tez niska 165 i maz tez nie wielkolud:confused: :confused: :confused: hmmm a ile mierzy.:confused: ;-) ......oczywiscie chodziło mi ile ma wzrostu?:-D :-D :-D :-D :-D to nawet nie wiem
 
Witam!

Mój Bartuś jest z 30.08.05 ( to 21 miesięcy, prawie ).

Waży 13 kg i mierzy 92 cm. Wyciągnęło go porządnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.
Pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
reklama
Do góry