reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Angielski dla trzylatka

Dołączył(a)
12 Luty 2017
Postów
11
Hej Dziewczyny! Niedawno założyłam tu konto, bo potrzebuję porady. Mój synek ma trzy latka i zastanawiam się czy niedługo nie zapisać go na zajęcia z angielskiego. Słyszałam, że to dobre dla rozwoju dziecka. Nawet jeśli nie zacznie mówić w tym języku, bo przecież ledwo mówi po polsku :p Co o tym myślicie? Może macie jakieś sprawdzone szkoły, gdzie taki maluch mógłby chodzić w Warszawie?
 
reklama
Hej Dziewczyny! Niedawno założyłam tu konto, bo potrzebuję porady. Mój synek ma trzy latka i zastanawiam się czy niedługo nie zapisać go na zajęcia z angielskiego. Słyszałam, że to dobre dla rozwoju dziecka. Nawet jeśli nie zacznie mówić w tym języku, bo przecież ledwo mówi po polsku :p Co o tym myślicie? Może macie jakieś sprawdzone szkoły, gdzie taki maluch mógłby chodzić w Warszawie?
To jest dobry pomysł. Męża bratanek ma 4 lata teraz i więcej po angielsku mówi jak po polsku :) śmiać mi się chce jak po angielsku nawija do teściowej a ona galy wytrzeszczy i nie wie o co chodzi.☺
 
Też myślę żeby córkę zapisać na angielski bo bardzo lubi ten język i łatwo go przyswaja. Sama nauczyła się wszystkich kolorów i kształtów z YT kiedy ja musiałam leżeć i na siłe wymyślać jej nowe zajęcia. Teraz jak jesteśmy w sklepie to nie mówi że coś jest zielone tylko "mama this is green". Co mnie z jednej strony Cieszy bo ma tylko 2,5 roku, ale z drugiej czuje się oceniana przez ludzi, którzy może z góry zakładają że ja ją zmuszam do nauki języka i może jeszcze szpanowania. A szczere nauczyła się absolutni wszystkiego sama. :) Ale akurat moje dziecko jest spragnione wiedzy. :) Mysle ze warto spróbować z kursem angielskiego. Jak się nie spodoba to odpuscisz :)
 
Dzieci czasem nieświadomie łapią różne rzeczy, zwłaszcza podczas zabawy. My też na pewno rozwazymy z mężem taki kurs w formie zabawy :) akurat angielski jest bardzo przyszłościowy :)
 
Też słyszałam o tym, że warto już maluchom włączać bajki w innym języku, bo gdzieś tam mu to w głowie zostaje. Tylko zastanawiam się czy warto wydawać pieniądze na szkołę językową czy nie lepiej po prostu włączać coś z tabletu i niech słucha.
 
Wy sumie racja, tablet zaraz wyląduje w jego rękach, coś poprzełącza i zamiast nauki będzie oglądanie bajek na yutube :p A znasz miejsce w Warszawie, gdzie mogłabym wysłać dziecko na angielski?
 
O! Sprawdzę na pewno :) Zawsze pewnie będzie jakaś możliwość wysłania małego na lekcje pokazowe czy coś takiego, żebyśmy i on i ja sprawdzili czy to to o co nam chodzi. Bardzo Ci dziękuję za pomoc :) Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to czekam :D
 
reklama
Witam .
Dzieci chlona jak gabka.Moja corcia mowi i rozumie w 4 jezykach.Nie katuje jej oczywiscie zadnymi kursami poprostu jestesmy rodzina multi jezykowa i mloda przyswoila sama.
 
Do góry