reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następna ciąża po cesarce

Rene1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2016
Postów
1 753
Drogie mamy. Niedawno urodziłam tj 8 grudnia 2015 poprzez cc. Dziecko niestety po mc u zmarło :(. Przyczyną było oddzielenie się łożyska w 28 tc. Moje pytanie czy są mamy co zaszły równie szybko a chodzi mi okres minimum pół roku w ciążę i jakie były następstwa tych ciąż? W ciąży nie jestem dodam ale bardzo bym już chciała
 
reklama
Moj lekarz twierdzi ze min. 1-1,5 roku powinna byc przerwa miedzy cc, ale to gin po kontroli blizny powinien podpowiedzieć czy juz jest dobrze zrosniete, czy lepiej odczekac.
Bardzo Ci wspolczuje utraty dzidziusia. Napewno doczekasz sie ukochanego bobaska :)
 
Mi po 2 powiedziała, na kontroli, że mogę już po pół roku. Myślę, że to bardzo indywidualna sprawa, tak jak koleżanka wyżej napisała, najlepiej gin oceni czy już można
 
@Rene1985 przykro mi z powodu maluszka. Mi powiedziano na kontroli że mogę zajść w ciąże dopiero gdy minie przynajmniej 2 lata od CC, u mnie tak długo bo miałam duże dziecko (4780g) a jestem drobna. A jak piszesz urodziłaś w 28 tc, więc myślę, że może po malutku możecie próbować, ale lepiej pójdź do lekarza i skontroluj sobie wszystko :)
 
Dziewczyny zaszlam w ciążę po 7 mcach choć zielone światło miałam już po 3 mcach. No i za dwa tygodnie mam rozwiązanie. Ciąża zupełnie bezproblemowa, z blizna kompletnie nic się nie działo

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana gratuluję z całego serducha ! Tak bardzo się cieszę, że spełniło się Twoje marzenie i juz nie długo będziesz mogła wziąć na ręce i utulić swoją kruszynkę.
Pozostaje życzyć tylko szczęśliwego rozwiązania i zdrówka dla mamusi i maleństwa. :tak:
 
reklama
Do góry