reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Zuza jesteś wspaniałą osobą. Godna podZiwu.

Inka na podkłady też jest -49%?
A ile wazysz?:) tłusta to ja jestem :D kurczę niecały kilosek w miesiąc to rewelka! !!!

Asia to już tuż tuż.... już zaczęło się rozpakowywanie. Fajnie ;) Masz już wszystko?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Chyba mam tak mi sie wydaje moze na poczatek nie za duzo tego najwyzej dokupie i laktatora noe mam bo nie wiem czy kupowac.
I tak majowe jakies wytrwale bo koniec kwietnia juz a to dopiero pierwsza i to ta co partner zmarl co Wam pisalam
 
Na pocieszenie wszystkim, co się wstydzą, napiszę, że ja jestem w 24 tygodniu i już mam 8 kg na plusie, więc chyba przoduję w wyścigu ;)

Dawno nic się nie odzywałam, bo miałam dłuższy okres jakiegoś dołka, na mnie chyba ciąża depresyjnie mocno działa...

Pocieszyłam się jednak tym, że dzisiaj miałam obciążenie glukozą i wynik mam fantastyczny (bardzo się bałam zarówno samego badania, bo źle znoszę pobieranie krwi, jak i cukrzycy ciążowej, bo ścisła dieta jeszcze by mi pogłębila zle samopoczucie). Ale jak na razie wychodzi na to, że jestem absolutnym zaprzeczeniem wszystkiego, czym straszą lekarze otyłe ciężarne.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Na pocieszenie wszystkim, co się wstydzą, napiszę, że ja jestem w 24 tygodniu i już mam 8 kg na plusie, więc chyba przoduję w wyścigu ;)

Dawno nic się nie odzywałam, bo miałam dłuższy okres jakiegoś dołka, na mnie chyba ciąża depresyjnie mocno działa...

Pocieszyłam się jednak tym, że dzisiaj miałam obciążenie glukozą i wynik mam fantastyczny (bardzo się bałam zarówno samego badania, bo źle znoszę pobieranie krwi, jak i cukrzycy ciążowej, bo ścisła dieta jeszcze by mi pogłębila zle samopoczucie). Ale jak na razie wychodzi na to, że jestem absolutnym zaprzeczeniem wszystkiego, czym straszą lekarze otyłe ciężarne.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Super wieści!!!! A spodZiewasz się chłopca czy dZiewczynki?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry