reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ?

zagadka90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2017
Postów
52
Witam,

Staramy się z Żoną o Dziecko. Od zawsze ma nieregularne cykle. Ostatnią miesiączkę miała około 10 Maja 2017 (nie pamiętam dokładnie - margines błędu +- 2 dni). Do tej pory po miesiączce ani śladu. Robiliśmy przed tygodniem dwa testy - oba negatywne. Dziś byliśmy na Beta HCG i wyszedł wynik 385. Czy wszystko jest ok ? Czy to ciąża pozamaciczna ? Czy jest nadzieja, że wszystko ok , tylko owulacja była później ? :( Proszę o odpowiedzi.
 
reklama
Radzę pójść do lekarza i zrobić usg bo po takim czasie beta powinna być już dużo większa skoro OM była 10 maja.
 
Witam,

Staramy się z Żoną o Dziecko. Od zawsze ma nieregularne cykle. Ostatnią miesiączkę miała około 10 Maja 2017 (nie pamiętam dokładnie - margines błędu +- 2 dni). Do tej pory po miesiączce ani śladu. Robiliśmy przed tygodniem dwa testy - oba negatywne. Dziś byliśmy na Beta HCG i wyszedł wynik 385. Czy wszystko jest ok ? Czy to ciąża pozamaciczna ? Czy jest nadzieja, że wszystko ok , tylko owulacja była później ? :( Proszę o odpowiedzi.

Po prostu niech żona przejdzie się do ginekologa, tylko on może udzielić odpowiedzi na te pytania.
 
385 to 3 / 4 tydzień.
:)
Jest tylko jedno wyjscie musialo sie cos poprzestawiac i owulacja moze wystapila pozno:)
Przy becie 385 tydzien temu nic by nie bylo widac ale teraz jak jest ok to juz bedzie dzidzia i serduszko:)
Ja mialam bete pierwsza 358 czarno bylo na usg nic gdzie wedlug om powinna byc dzidzia i i wyzsza beta myslalam ze cos nie tak spac po nocach nie moglam ponad tydzien pozniej prawie 12 tys i serduszko:)

Ciaza mlodsza bo mialam rozne cykle i owulacje pozno i dlatego:)
A zona jakie ma cykle
Mi beta pieknie rosla wiec zona niech powtorzy jaki przyrost bo to najwaznjesze:)
 
Dziekuje za odpowiedZi. Cykle Ma nieregularne. nie raz 28 innym 35 a zdarzały sieze 2 miesiąc nie było okresu
 
niech żona zrobi jeszcze raz test z krwi w poniedziałek i z wynikami do lekarza , może owulacja była później i ciąża może być wczesna ☺ a test ciążowy napewno był negatywny? Ja miałam 4-5 tygodniu ciąży tak bladą drugą kreske ( wyglądała jak cień ) że wydawało mi sie że tylko ja ją widze ☺
 
Beta wskazuje na wczesną ciąże, na tyle wczesną, że test sikany może jej jeszcze nie wykryć. Więc pewnie testy sprzed tygodnia nie mogły jeszcze wykryć ciąży ale beta hcg nie kłamie ;) Zapewne owulacja była mocno przesunięta i ciąża jest znacznie młodsza niż OM wskazuje. Jednak to czy ciąża się rozwija może ocenić jedynie lekarz na USG albo wykonanie ponownie bety za 48 godzin
 
reklama
Dziekuje za odpowiedZi. Cykle Ma nieregularne. nie raz 28 innym 35 a zdarzały sieze 2 miesiąc nie było okresu
To dlatego pewne mlodsza ciaza:)
Nie była z tymi cyklami u lekarza ? Po 2 mies okresu nie miec to bardzo długo i nie może tak byc
Jednak mysle ze bedzie ok;)
Niech zrobi bete albo idzie na usg:)
 
Do góry