reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ?

reklama
Niestety brak ciąży. Wynik <2 . Jak widać pierwsze badanie było obarczone błędem. Cóż... przykro. Teraz został problem z brakiem miesiączki. 60 dni. W poniedziAłek wizyta. Zeby tylko akurat Żona nie dostała okresu w czasie kiedy będzie wizytą.
 
Niestety brak ciąży. Wynik <2 . Jak widać pierwsze badanie było obarczone błędem. Cóż... przykro. Teraz został problem z brakiem miesiączki. 60 dni. W poniedziAłek wizyta. Zeby tylko akurat Żona nie dostała okresu w czasie kiedy będzie wizytą.
No to bylo wiadome bo testy sie nie myla .

Nawet jak dostanie okres to trudno .
:)
A zona nie ma pco?
Musi jej dac cos na wywolanie
 
Niestety brak ciąży. Wynik <2 . Jak widać pierwsze badanie było obarczone błędem. Cóż... przykro. Teraz został problem z brakiem miesiączki. 60 dni. W poniedziAłek wizyta. Zeby tylko akurat Żona nie dostała okresu w czasie kiedy będzie wizytą.
To, że dostanie okres to nie jest problem. Dziwię się, że tak długo z tym zwleka. Staracie się o dziecko a przy tak długich cyklach może w ogóle nie mieć owulacji. Dlaczego wcześniej nie poszliście do ginekologa? Dla mnie to trochę dziwne.
 
Witam. Powracam do Was . I opowiem. Tak ja pisałem wcześniej. Żona ostatni okres miała 10 Maja. Pod koniec czerwca zrobiła 3 testy - wszystkie negatywne. Potem bete i wynik 225 powtorzony potem dwukrotnie i wynik <2 . Żona była u ginekologa i dał Jej tabletki Na wywołanie okresu . Jednak przedtem zalecił badania hormonalne. Ale wyszło ze Żona nie poszła - zawirowania w pracy etc. Historia długa i nie będę opowiadac. W każdym raZie okresu nie ma po dziś dzień i dlatego kupiłem wczoraj test. I od razu wyszły dwie wyraźne kreski. Dziś tez kupiłem test innej marki. I również pozytywny . Dwie wyraźne kreski. Ktoś podpowie o co kaman ? Mozliwe zeby owulacja sie tak bardzo przesunela i doszlo do zaplodnienia tak pozno ? Jutro idziemy Na beta.

Pozdrowienia.
 
Coś tu nie halo. Hormon beta występuje również w przypadku chorób nowotworowych. Nie życzę oczywiście tego, ale różnie bywa. Jest wręcz niemożliwe aby ostatni okres był w maju a lekarz w lipcu nie zdołał jej wykryć. Radzę jeszcze raz udać się do ginekologa. I niech żona porządnie weźmie się za siebie.
 
26 lipca byly wyniki cytologii . Wszystko ok. Może owulacja się tak przesunela. Nie wiem. nie znam sie. Głośno myślę :) popołudniu będę miał wynik bchg
 
reklama
Do góry