reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Okulista dziecięcy z Wrocławia poszukiwany -> najlepiej po nazwisku proszę. Czy ktoś może polecić z własnego doświadczenia?
 
reklama
hej, ja wszystkich specjalistów ostatnio wyszukuje przez www.*********. W trakcie ciąży koleżanka mi poleciła ten serwis, i znalazłam tam fajne zajęcia na basenie dla przyszłych mam, no i potem joge....polecam, bo mają tam też bazę lekarzy :)
 
Okulisty niestety nie polecę bo nie mieliśmy takiej potrzeby aby zasięgać rady okulistycznej. Za to z ortopedów dziecięcych najlepszy moim zdaniem jest dr Tomasz Parol- przyjmuje na Bartniczej w Warszawie. Mieliśmy okazję poznać kilku innych ale Pan Tomasz zdecydowanie ma odpowiednie podejście do maluchów oraz anielską cierpliwość do rodziców, którzy zasypują go pytaniami :)
 
Okulisty niestety nie polecę bo nie mieliśmy takiej potrzeby aby zasięgać rady okulistycznej. Za to z ortopedów dziecięcych najlepszy moim zdaniem jest dr Tomasz Parol- przyjmuje na Bartniczej w Warszawie. Mieliśmy okazję poznać kilku innych ale Pan Tomasz zdecydowanie ma odpowiednie podejście do maluchów oraz anielską cierpliwość do rodziców, którzy zasypują go pytaniami :)

Tu się chyba poleca specjalistów z Wrocławia :) Mam pytanie o szpital Orthos w Komorowicach. Czy któraś z Was miała tam jakieś doświadczenia z dzieckiem? Znajoma szuka laryngologa do konsultacji wskazania do usunięcia migdałków. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 
Do góry