reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka apteczna

Sol fizjologiczna do noska a oczy polecam zwykłą przegotowaną wodą.

I ogółem jezeli chcecie karmić mm to polecam zamiast krajowy przegotowywać źródlaną. Lepsza na brzuszek, mniej problemów.

A na laktacje najlepsze jest picie wody litrami i częste przestawianie. Żadne herbatki. Dopóki piłam wodę po kilka litrów to mleko aż mi się lało. Jak tylko się ochłodziło i przestałam tak pic to od razu mleka mniej było
 
reklama
Sol fizjologiczna do noska a oczy polecam zwykłą przegotowaną wodą.

I ogółem jezeli chcecie karmić mm to polecam zamiast krajowy przegotowywać źródlaną. Lepsza na brzuszek, mniej problemów.

A na laktacje najlepsze jest picie wody litrami i częste przestawianie. Żadne herbatki. Dopóki piłam wodę po kilka litrów to mleko aż mi się lało. Jak tylko się ochłodziło i przestałam tak pic to od razu mleka mniej było
Woda źródlana przegotowana jest niezdrowa, destylat prawie się robi. Jak coś to zaleca się używanie zrodlanej podgrzanej do 38 stopni.


Octenisept przydaje się też po nacieciu krocza.

Ibuprom jest od trzeciego miesiąca życia, więc nie widzę sensu kupować go w wyprawce
 
Woda źródlana przegotowana jest niezdrowa, destylat prawie się robi. Jak coś to zaleca się używanie zrodlanej podgrzanej do 38 stopni.


Octenisept przydaje się też po nacieciu krocza.

Ibuprom jest od trzeciego miesiąca życia, więc nie widzę sensu kupować go w wyprawce

Ja przegotowuję i mała nie ma żadnych problemów. A gdybym nie kupiła ibupromu w wyprawce to bym musiała później po nocach latać. Ja podawałam juz od drugiego miesiąca za zgodą lekarza
 
Ja przegotowuję i mała nie ma żadnych problemów. A gdybym nie kupiła ibupromu w wyprawce to bym musiała później po nocach latać. Ja podawałam juz od drugiego miesiąca za zgodą lekarza
dwa miesiące to sporo czasu na kupno syropu w aptece, ale luz.
Mi pediatra mówił, ze im dłużej paracetamol działa tym lepiej ibuprom zostawić na inne okazji. Ale co kto woli
 
reklama
Do góry