reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado1989

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2017
Postów
5 200
Witam serdecznie!

Jest to grupa wsparcia dla kobiet które starają się o dziecko, są w ciąży lub już po i zmagają się z bagażem nadprogramowych kilogramów.

Możemy tutaj się uzewnętrznić, wyżalić, podzielić swoimi niepokojami, ale przede wszystkim wspierać, wymieniać się spostrzeżeniami, przepisami.
 
reklama
Jestem i ja:) Colorado Ty to zdolna bestia jestes:). Jutro miałam robić dietetyczny obiad, ale mąż mi nie kupił mielonego z indyka. No cóż, będzie dzień bez obiadu;)
 
Super Kasiu, cieszę się że jesteś :) faktem jest, że nie było mi łatwo też znaleźć opcji do zakładania nowego tematu... ale się uparłam :)

A co do obiadku, to na pewno masz coś w szafkach i lodówce, co pozwoli coś około dietetycznego przygotować :) u mnie dziś był żurek z kaszą jęczmienną (zamiast ziemniaków), a na jutro jeszcze nie mam pomysłu ...
 
Wspieram się :D

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry