reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uciążliwy kaszel od dwóch miesięcy , a 25 tydzień ciąży ! co radzicie

KasiaMaj555

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
34
Kochane !! Ratujcie ! od dwóch miesięcy mam suchy ,duszący kaszel i nie mogę się go pozbyć ... stosowałam już różne sposoby i nic nie pomaga na dłużej ! czy macie jakiś sprawdzony sposób na suchy kaszel w ciąży ? dodam tylko ,że strasznie mnie męczy ! byłam też u lekarza by mnie osłuchał , czy nie mam nic na płucach lub oskrzelach ... zapisał mi dwa syropy dla dzieci , ale pomogły na chwilę ... :((
 
reklama
reklama
reklama
Ja miałam na końcówce ciąży taki problem. Pomogły dopiero sterydy wziewne miflonide.
Podobno jedyny skutek uboczny jaki mógłby być to szybszy rozwój płuc u dzieci. Lekarka mi tłumaczyła ze ciąża to taki stan w którym nawet najmniejsza alergia może dać w kość długotrwałym kaszlem. Ja męczyłam się okropnie i dopiero czwarty lekarz u którego byłam pomógł ☺
 
Do góry