reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży

Pierwszymaluszek

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2017
Postów
74
Jak to wyglada z farbowaniem włosów w Ciazy ? Czytałam ze nie można w I trymestrze. Ogólnie mam alergie na nikiel czyli Np farbę do włosów, zawsze sobie z nią radziłam, jakimś wapnem i tabletka (w najgorszych wypadkach). W ciazy może być gorsza ? Może któraś z was miała taką sytuację lub możecie poradzić czy odwoływać wizytę u fryzjera :)
 
reklama
Jak to wyglada z farbowaniem włosów w Ciazy ? Czytałam ze nie można w I trymestrze. Ogólnie mam alergie na nikiel czyli Np farbę do włosów, zawsze sobie z nią radziłam, jakimś wapnem i tabletka (w najgorszych wypadkach). W ciazy może być gorsza ? Może któraś z was miała taką sytuację lub możecie poradzić czy odwoływać wizytę u fryzjera :)
W Twoim przypadku jak jeszcze mialas uczulenie to nie wiem czy wypada malować.
 
Koleżance wszystkie alergie się nasiliły w ciąży i to okropnie. Ja bym nie ryzykowała. Ogólnie farbować można, tylko nie wiesz jak zareaguje w ciąży Twój organizm
 
Ja ostatnio u fryzjera robiłam sombre normalną farbą. Wybrałam duży klimatyzowany salon. I nawet jak fryzjerka nakładała mi farbe, praktycznie nic nie czułam.
Też mialam obawy, ale klientki w salonie śmiały się, ze w 2 trymestrze już można.
 
Ja ostatnio u fryzjera robiłam sombre normalną farbą. Wybrałam duży klimatyzowany salon. I nawet jak fryzjerka nakładała mi farbe, praktycznie nic nie czułam.
Też mialam obawy, ale klientki w salonie śmiały się, ze w 2 trymestrze już można.
Nie miała Pani podczas sombre malowanego przy skórze ? Wszystko było Ok ?
 
Koleżance wszystkie alergie się nasiliły w ciąży i to okropnie. Ja bym nie ryzykowała. Ogólnie farbować można, tylko nie wiesz jak zareaguje w ciąży Twój organizm
Czytałam właśnie o nasilonej alergii w ciazy dlatego wymyśliłam te sombre gdyż mam już ogromny odrost a chyba do sombre nie musi malować przy mojej skórze :)
 
Nie miała Pani podczas sombre malowanego przy skórze ? Wszystko było Ok ?
Tutaj na Pani nie jesteśmy;) skóry nie dotykala farba, ale w tym przede wszystkim chodzi o zapach jaki jest w farbach, a ja nie czułam praktycznie nic.

Powietrze ktorym już zaczynamy oddychać, jest o wiele bardziej szkodliwe jak to ze godzinę albo dwie siedzi sie u fryzjera.
 
reklama
Tutaj na Pani nie jesteśmy;) skóry nie dotykala farba, ale w tym przede wszystkim chodzi o zapach jaki jest w farbach, a ja nie czułam praktycznie nic.

Powietrze ktorym już zaczynamy oddychać, jest o wiele bardziej szkodliwe jak to ze godzinę albo dwie siedzi sie u fryzjera.
Salon do którego jestem zapisana jest duży i klimatyzowany wiec chyba powinno być w porządku :) do tego są tylko dwa stanowiska a nie nawał ludzi. Nawet często jest tak ze przyjmują po jednej klientce na dana godzinę gdyż fryzjerzy przychodzą na zmiany a jest ich tam dwoje. Wydaje mi się to dodatkowym plusem, iż nie będę siedziała w dodatkowych oparach :):biggrin2:
 
Do góry