reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki /foteliki samochodowe

reklama
Ja przy synku miałam wózek amelis delti 2w1
Szczerze go polecam, lekki w prowadzeniu, łatwo się składa, możliwość przekładnia gondoli i spacerówki w obie strony, przednie koła mniejsze skrętne z możliwością blokady.
Teraz też chyba go kupie ale tym razem używany ;-)
Screenshot_2018-02-01-15-24-36.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-02-01-15-24-36.png
    Screenshot_2018-02-01-15-24-36.png
    249,5 KB · Wyświetleń: 7 429
Przy pierwszym dziecku kupiłam wózek wielofunkcyjny jakiejś polskiej firmy,ale nie pamiętam nazwy. Szczerze nienawidziłam tego wózka,bo był strasznie ciężki i poruszanie się z nim to była katorga,więc jak tylko było to już możliwe to kupiłam zwykłą parasolkę i dziecko do niej przesadziłam.

Teraz gdybym miała kupować wózek,to wybrałabym zdecydowanie Greentom.
 
Ja przy synku miałam wózek amelis delti 2w1
Szczerze go polecam, lekki w prowadzeniu, łatwo się składa, możliwość przekładnia gondoli i spacerówki w obie strony, przednie koła mniejsze skrętne z możliwością blokady.
Teraz też chyba go kupie ale tym razem używany ;-)Zobacz załącznik 837781
Wczoraj właśnie też na nie patrzyłam i widziałam dużo pozytywnych opinii :)
 
Ja polecam baby jogger city elite. W zasadzie to jedyny z jakim miałam kontakt, ale jest naprawdę super! Leciuteńki stelaż, składany jedna ręką, gondola wkladana na zatrzaski, możliwość zamontowania fotelika (w naszym przypadku maxi cosi ) , spacerowka ma jedna wadę (ktora jest w sumie i zaleta) jest głęboka i jak przypniesz dziecko 5punktowymi pasami to przy zasłoniętej budzie nie widzi otoczenia ale dla starszaka który może siedzieć z pałąkiem lub tacka jest genialny. Rozkładanie spacerówki za pomocą pasa(można zrobić tp jedna ręką. A co najważniejsze - 3duze zdejmowane kola pozwalają na przejazd po wielu nawierzchniach. A dzięki możliwości wypięcia kół stelaż zmieści sie nawet w małym bagażniku.
polecam na yt zobaczyć filmik dotyczącym tego modelu.
 
Ja córkę woziłam w Jedo-Fyn i bardzo go nie lubiłam a mąż bardzo kochał [emoji23] na szczęście drugi był syn ( wózek był liliowy), więc kupiłam Bugaboo cameleona używanego [emoji4]. W maju sprzedałam te wózki i zostawiłam sobie tylko spacerówkę baby jogger city mini. A tu niespodzianka i kolejne bobo w drodze. Teraz upatrzyłam sobie model city select, więc tak jak asia0509 zostałam fanką tych wózków. Jest teraz taki wybór, że oczopląsu można dostać [emoji14]

asia0509 ja jakoś nie zauważyłam tego [emoji6] jak dziecko siedzi, to większość widzi. Całkiem budkę zasłaniałam tylko przy ostrym słońcu, jak dzieci same chciały
 
Ja córkę woziłam w Jedo-Fyn i bardzo go nie lubiłam a mąż bardzo kochał [emoji23] na szczęście drugi był syn ( wózek był liliowy), więc kupiłam Bugaboo cameleona używanego [emoji4]. W maju sprzedałam te wózki i zostawiłam sobie tylko spacerówkę baby jogger city mini. A tu niespodzianka i kolejne bobo w drodze. Teraz upatrzyłam sobie model city select, więc tak jak asia0509 zostałam fanką tych wózków. Jest teraz taki wybór, że oczopląsu można dostać [emoji14]

asia0509 ja jakoś nie zauważyłam tego [emoji6] jak dziecko siedzi, to większość widzi. Całkiem budkę zasłaniałam tylko przy ostrym słońcu, jak dzieci same chciały


pewnie zależy od wieku dziecka, bo przypicie 7/8m we wszytkie pasy powodowało że był mocno schowany i mało co widział. Oczywiście nie mowie o widzeniu przodu (bo to oczywiste, że widzi wszytsko) chodzi mi o boki bo wózek jest głęboki (mocno zabudowane boki) ale tak jak napisałam ze to i minus i plus jednocześnie
 
A macie jakąś opinie o wózkach Bebetto? Konkretnie chodzi mi o model torino lub silvia. Ja się nie znam, dopiero zaczynam coś przeglądać i te podobają mi się wizualnie :)
 
reklama
Ja w temacie wózków siedzę od dawna bo mam fioła na ich punkcie i z racji tego ze z synem mialam byle jaki wózek, ktory doprowadzal mnie do szalu teraz poluje na wozek idealny, ma byc wygodny dla mnie, wygodny dla dziecka i ŁADNY [emoji108] gustuje raczej w takich bardZiej nowoczesnych pojazdach i od początku chcialam JEDO TRIM. Teraz mam jeszcze 3 inne typu wiec nie wiem finalnie co wybiore. Zaraz Wam wszystkie pokaże [emoji4]
1517684058-1491f1b6c4705dc4-aaaaaa.png


g0ef27n.png
[/url]

j775sbc.png
[/url]
 
Do góry