reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek spacerowy przód-tył

murasaki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2017
Postów
424
Mamusie potrzebuje porady. Moja mała przesiadła się na spacerówkę która jest przodem do kierunku jazdy i trochę marudzi że mnie nie widzi. Mnie osobiście też trochę przeszkadza że nie wiem co ona tam robi. Ponieważ i tak chcemy kupić nową spacerówkę to pomyślałam o takiej z przekładanym siedziskiem. Jednak nie ma zbyt dużego wyboru wózków z tą funkcją.

Pytanie jest następujące :) czy jest to potrzebne? Obawiam się że kupię taki wózek kosztem np. wagi a córka za chwilę i tak będzie wolała jeździć przodem...
 
reklama
Ja kupiłam wózek bez przekładanej rączki już w wyprawce, bo był lekki, a na tym mi zależało. Bałam się, że mała będzie płakała, że mnie nie widzi, ale nic takiego nie ma miejsca. Za to przeszkadza mi brak tej opcji jak jedziemy pod słońce, albo pod wiatr. Mam bardzo duży kaptur, który dobrze małą chroni, jednak ona wtedy nie jest zadowolona, bo nic nie widzi.
Jakbym miałam możliwość kupić z przekładana rączką, to na pewno bym taki wybrała, jednak wolałam lżejszy wózek. Teraz myślę o dokupieniu parasolki, żeby ją to słońce nie raziło i żebym nie musiała kaptura rozkładać.

4BoJp1.png
 
Ja mam bebetto nico i w nim mozna przekladac ale cale siedzisko a nie tylko raczke.
 
Mój starszy syn woził się w wózku z przekładaną rączką i powiem, że jest to rewelacyjne rozwiązanie na spacery, szczególnie w słoneczną pogodę, czy też wiatr. Przekładam rączkę i gitara, za to z przekładanym siedziskiem jest więcej zachodu, bo dziecko musi zejść (jak już jest ciężkie), trzeba odpiąć siedzisko, przełożyć, trafić, zapiąć... a za 5 minut dziecko chce w drugą stronę, no dramat.

Co do wagi wózka, zależy czy masz zamiar nosić go po schodach, bo te z pompowanymi kołami są zazwyczaj ciężkie i ważą w granicach 14-17kg, najlżejszy jaki znalazłam to taki:
Link do: NESTOR - Wózki i akcesoria dziecięce - Częstochowa - www.nestor-wozki.com

Ale znalazłam coś takiego, waży niecałe 9k, ale nie ma pompowanych kół i osobiście celowałabym w to:
Link do: QUATRO CADDY wózek spacerowy + folia p/deszczowa + osłonka na nóżki GRATIS - BoboWózki
 
Mój starszy syn woził się w wózku z przekładaną rączką i powiem, że jest to rewelacyjne rozwiązanie na spacery, szczególnie w słoneczną pogodę, czy też wiatr. Przekładam rączkę i gitara, za to z przekładanym siedziskiem jest więcej zachodu, bo dziecko musi zejść (jak już jest ciężkie), trzeba odpiąć siedzisko, przełożyć, trafić, zapiąć... a za 5 minut dziecko chce w drugą stronę, no dramat.

Co do wagi wózka, zależy czy masz zamiar nosić go po schodach, bo te z pompowanymi kołami są zazwyczaj ciężkie i ważą w granicach 14-17kg, najlżejszy jaki znalazłam to taki:
Link do: NESTOR - Wózki i akcesoria dziecięce - Częstochowa - www.nestor-wozki.com

Ale znalazłam coś takiego, waży niecałe 9k, ale nie ma pompowanych kół i osobiście celowałabym w to:
Link do: QUATRO CADDY wózek spacerowy + folia p/deszczowa + osłonka na nóżki GRATIS - BoboWózki
No z tym przekladaniem calego siedziska nie wyobrazam sobie w czasie spaceru tego robic xD przekladana raczka to super opcja
 
reklama
Graco evo xt. Przekładane siedzisko. Synek ma teraz 7 miesiecy jeździ przodem do mnie. Ma przekladane siedzisko. Mam 2 tygodnie i jestem mega zadowolona bo ma sporo miejsca do spania w śpiworku dla takiego maluszka. Ogladałam lżejsze ale wydawały mi się za małe do wygodnego spania. Jest mistrzem podjeżdzania pod chodniki. Chociaż poprzedni 3w1 miał większe koła. Duży kosz na zakupy i duża budka w razie slonca czy deszczu.
 
Do góry