reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Wrzesniówek z wizyt :)

Cześć dziewczyny☺moja dzidzia liczy 9 tyg. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG-20180205-WA0001.jpeg
    IMG-20180205-WA0001.jpeg
    1 002 KB · Wyświetleń: 318
reklama
Na tym ileś De widać jak u mnie zn. ja widzę tylko bule w sensie takie kule
Nie widać źle, ale bardzo długo lekarz szukał mi kości nosowej żeby zrobić ja na zdjęciu, bo powiedział że na 95% ona jest i on ja widzi, ale nie może na zdjęciu złapać bo dzidek się bardzo ruszał. Dzisiaj idę na NFZ do lekarza na USG ciekawe jakie mi tutaj zrobi badanie. A nie wiem o co chodzi z tymi kulami że widzisz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nie wiem o co chodzi z tymi kulami że widzisz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na tych 4d, 3d tak jak z moim bąkiem nie widzę nic poza "gotującymi się kartoflami"
;)

U Nas kość nosowa piękna, i nie miał problemu, namęczył się z przeziernością bo młode też się wierciło i miało w d..e Pana Doktora :D
 
reklama
Ja na tych 4d, 3d tak jak z moim bąkiem nie widzę nic poza "gotującymi się kartoflami"
;)

U Nas kość nosowa piękna, i nie miał problemu, namęczył się z przeziernością bo młode też się wierciło i miało w d..e Pana Doktora :D
Już rozumiem, lekarz mi powiedział ze i tak słabo widać i zaprasza na dodatkowe zdjęcie z tego 3d, ale ja już stwierdziłam że nie ma sensu tylko na połówkowym SB już zrobię bo tu i tak mało co widać bd :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry