reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

Marzuś

NIE-młoda mama
Dołączył(a)
18 Lipiec 2007
Postów
48
Kochane!!! Mój Robercik jest jeszcze taki malutki (08.02.2007) a ja już jestem w 10 tygodniu nowej ciąży:tak:. Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji????:sorry2: Dodam, że pomimo wszystko bardzo, bardzo się cieszę:-).
 
reklama
o rany moje gratulacje :) ja to zdecydowanie na nie jestem jeszcze nie teraz jeszcze nie nich Szymek pojdzie do przedszkola.:-D
no to zaczynamy sie dublować :tak:
 
MARZUS witamy na lutym!!! Gratuluje kolejnej ciazy!!! :-):tak:
z tego co wiem na razie jestes jedyna z Lutowek!!!
mam nadzieje ze bedziej sie czesciej udzielac na naszych watkach!!!
 
Dziewczyny, lepiej nie zwlekajcie, bo potem będziecie takie mamy-babcie jak ja. Ostatnio mnie kobitka z bloku zagadnęła, ze była przekonana, ze to dziecko mojej córki.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
 
Dziewczyny, lepiej nie zwlekajcie, bo potem będziecie takie mamy-babcie jak ja. Ostatnio mnie kobitka z bloku zagadnęła, ze była przekonana, ze to dziecko mojej córki.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Też już miałam kilka takich sytuacji, ale co tam, nie będę się tym przejmować. Wg mnie 37 lat (bo tyle mam) to bardzo dobry wiek na dziecko. Duuużo spokoju, stabilizacja finansowa i mieszkaniowa, doświadczenie życiowe, to wszystko przemawia na plus :tak: Także Ewamat w ogóle sie tym nie przejmuj.
 
Też już miałam kilka takich sytuacji, ale co tam, nie będę się tym przejmować. Wg mnie 37 lat (bo tyle mam) to bardzo dobry wiek na dziecko. Duuużo spokoju, stabilizacja finansowa i mieszkaniowa, doświadczenie życiowe, to wszystko przemawia na plus :tak: Także Ewamat w ogóle sie tym nie przejmuj.
U na stabilizacji mieszkaniowej i co za tym idzie finansowej nie ma, bo po powiększeniu się rodziny planujemy dom. Doświadczenie owszem. Wkurza mnie tylko jak mi wszyscy mówią, ze się odmłodziłam. Jakoś nikt wcześniej mi w oczy nie powiedział, ze sie zestarzałam. Ja byłam i jestem młoda (38 lat). Jestem bardzo szczęśliwa, że mam Majeczkę. Zawsze o tym marzyłam. I teraz podchodzę dużo bardziej świadomie do macierzyństwa.
 
U na stabilizacji mieszkaniowej i co za tym idzie finansowej nie ma, bo po powiększeniu się rodziny planujemy dom. Doświadczenie owszem. Wkurza mnie tylko jak mi wszyscy mówią, ze się odmłodziłam. Jakoś nikt wcześniej mi w oczy nie powiedział, ze sie zestarzałam. Ja byłam i jestem młoda (38 lat). Jestem bardzo szczęśliwa, że mam Majeczkę. Zawsze o tym marzyłam. I teraz podchodzę dużo bardziej świadomie do macierzyństwa.
Ja mam takie sameodczucia, zdecydowanie bardziej świadomie podchodzę do macierzyństwa.
To, że planujecie dom, to nie znaczy, że nie masz stabilizacji mieszkaniowej. W końcu masz swoje mieszkanie, a że planujesz zamienić je na własny dom, to super. Ale zanim on powstanie, to masz gdzie mieszkać, nie siedzisz kątem u rodziców lub na wynajętym. Jeśli po wychowawczym masz zapewnioną stałą pracę to masz również stabilizację finansową, o taką mi chodziło :tak:
 
reklama
Do góry