reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna miesiaczka!

Ladym00n

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
291
Witam Panie
Ostatnio dostalam miesiaczke. Zwykle w pierwszy dzien tylko mnie "zalewa". Teraz te morze trwalo 3 dni, bylam w szpitalu poniewaz nigdy tak nie mialam i troszke sie wystraszylam. po badaniach okazalo siesie, ze niby wszystko w porzadku. Wiec trwalo to 3 dni, nastepne 4 to tylko rozowe plamienie, nic wiecej. Pomozcie mi co to moze byc? Jakas choroba? Czy moze tylko moj organizm sie troche rozstroił?
 
reklama
Dodam ze czesto mam skurcze macicy/jajnikow nie jestem w stanie okreslic. nie sa one tak bardzo bolesne jak w pierwsze 3 dni, ale jednak odczuwalne. Wczoraj zasypiajac doznalam dziwnego bolu piersi, taki ciagnacy, jakby cos je rozpychalo. Moze to jakies zmiany hormonalne? Juz sama nie wiem, troche sie pogubilam..
 
Organizm to nie automat. Zawsze może się coś zmienić w jakimś cyklu. Może nie miałaś owulacji i dlatego taki skąpy okres. Tym bardziej byłaś badana i wszystko ok
 
Do góry