reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to potowki?

Czy to są potowki?

  • Tak

    Głosów: 1 20,0%
  • Nie

    Głosów: 4 80,0%

  • Wszystkich głosujących
    5

Ewulka_a

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2010
Postów
24
Kochane mamusie jak myślicie czy to są potowki? Czy czegoś się najadłam? :hmm: jutro mamy wizytę położnej i lekarza ale strasznie mnie martwią te krostki :sad:
 

Załączniki

  • IMG_3216.JPG
    IMG_3216.JPG
    750,7 KB · Wyświetleń: 257
  • IMG_3218.JPG
    IMG_3218.JPG
    762,5 KB · Wyświetleń: 242
reklama
Kochane mamusie jak myślicie czy to są potowki? Czy czegoś się najadłam? :hmm: jutro mamy wizytę położnej i lekarza ale strasznie mnie martwią te krostki :sad:
To zdecydowanie nie są potówki, jest to odczyn alergiczny. Zmieniałaś środek do prania , płukania ? Wygląda jak alergia kontaktowa. Założyłaś może body nowe ?
 
Mamą jeszcze nie jestem, ale to zdecydowanie nie są potówki. Rzeczywiście wygląda to na jakąś alergię, ale nie związana z jedzeniem.
 
Nie nie potowki potowki wyglądają calkiem inaczej.. Wyglada właśnie jak alergia kontaktowa! ile maluszek ma ? Kiedy to sie pojawiło?
 
Mój syn miał podobne ale nie tak dużo, i było alergia pokarmowa zmieniłam mu mleko mm i dostawał moje dodatkowo i miał takie krostki fakt nie dużo i z powrotem musiałam wrócić do tego mleka mm co dostawał od początku od urodzenia myślałam ze to moze ja czegoś się najadłam ale mojego pokarmu nie miałam tak dużo i więcej jadł mm i z powrotem wróciłam do tego mleka co dostawał od urodzenia w szpitalu i krostek nie ma.A jak ma to potówki
 
Ostatnia edycja:
Potówki nie występują w takim nasileniu. Dla mnie to widoczne zmiany i albo jak dziewczyny piszą alergiczne choć widzę tu i ropienie więc obstawiałabym może trądzik niemowlęcy? Tak czy siak ja bym mimo że jestem matką dwóch dużych chłopców leciała z tym niemal na sygnale do lekarza...
 
I ja też uważam, że to nie są potówki. Alergia albo kontaktowa albo pokarmowa, pomyśl dobrze, czy nie zjadłaś czegoś, bo dość silna reakcja.
 
Mój syn wyglądał podobnie przy lojotokowym zapaleniu skory. Ale musisz się zastanowić czy wyszło to mu nagle, czy stopniowo, gdzie się zaczęła ta wysypka itp. To będą ważne informacje dla lekarza bo niektóre wysypki wyglądają podobnie ale sposób w jaki się pojawiły i w jaki sposób postępują, czy powodują dyskomfort u dziecka , pomogą lekarzowi rozróżnić z czym macie do czynienia.
 
reklama
Mój syn wyglądał podobnie przy lojotokowym zapaleniu skory. Ale musisz się zastanowić czy wyszło to mu nagle, czy stopniowo, gdzie się zaczęła ta wysypka itp. To będą ważne informacje dla lekarza bo niektóre wysypki wyglądają podobnie ale sposób w jaki się pojawiły i w jaki sposób postępują, czy powodują dyskomfort u dziecka , pomogą lekarzowi rozróżnić z czym macie do czynienia.
No właśnie dlatego napisałam o ŁZS a ty mnie utwierdziłaś ;)
 
Do góry