reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.

reklama
Halooo ja także mam problem 🙁
Dzisiaj mija 53 dzień cyklu a miesiączki nie ma ...
Współżyje z chłopakiem ale stosunek przerywany ...
Robiłam test w 40 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie ...
Co mam zrobić?
Proszę o jakąś odpowiedź
Dziękuje i pozdrawiam 😊
 
Halooo ja także mam problem [emoji853]
Dzisiaj mija 53 dzień cyklu a miesiączki nie ma ...
Współżyje z chłopakiem ale stosunek przerywany ...
Robiłam test w 40 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie ...
Co mam zrobić?
Proszę o jakąś odpowiedź
Dziękuje i pozdrawiam [emoji4]
Siemka. Wszystko zależy od tego czy masz regularne cykle. Jeżeli tak to test powinien pokazać już dwie kreski przyjmując ze regularne to 28-35 dni. Ja czasami mialam po 32 dniach a czasami po trzech miesiącach okres. Ostatnio test robilam w 46 dniu cyklu i wyszedł negatywnie. Nie martwiłam sie zbytnio tym bo nic nowego ze tak dlugo nie mam. Ale cztery tygodnie później już wyszedl pozytywny, nie miałam żadnych dolegliwości ciążowych tylko bóle jakby zaraz miał przyjść okres. Poczekaj jeszcze tydzień i zrób kolejny ewentualnie jak Ci zalezy na czasie to idź na beta hcg z krwi i wszystko bedzie jasne.
 
reklama
Halooo ja także mam problem 🙁
Dzisiaj mija 53 dzień cyklu a miesiączki nie ma ...
Współżyje z chłopakiem ale stosunek przerywany ...
Robiłam test w 40 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie ...
Co mam zrobić?
Proszę o jakąś odpowiedź
Dziękuje i pozdrawiam 😊
Powtórz test, albo zrób betę i umów się do ginekologa. Jeżeli to nie ciąża to być może zwykłe zawirowania hormonalne, ale równie dobrze może to być coś poważnego. Lepiej sprawdzić.
 
Do góry