reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Schylanie się w ciazy

antola28

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2018
Postów
18
Witam. :)
Gdzie nie spojrzeć, w każdym poradniku zabraniają pochylania się w ciąży.
Jestem obecnie w 20 tygodniu i zaczęłam się zastanawiać, czy zbierając z podłogi zabawki po córce mogę narazić się np na odklejenie lozyskA? Głównie to mnie martwi, gdyż mam łożysko na ścianie tylnej i zastanawiam się czy pochylanie się może je np odkleić? Czy któraś z Was miała łożysko na ścianie tylnej a mimo to zginała się i pochylała? Pozdrawiam
 
reklama
Jeśli nie dbasz o swój kręgosłup - to możesz się schylać. Dziecku nic nie będzie.
Prawdopodobnie za kilka tygodni nie dasz rady się schylać, bo będzie przeszkadzał Ci brzuch i nie będziesz miała wyjścia.
 
Parodia hehe

Witch84 autorka miała na myśli Schylanie się samo w sobie a ty się odniosłas do Nieumiejętnego! Podnoszenia ciężarów LOL i Zapewniam cię że i z dużym brzuchem można nadal wykonywac domowe czynności..mpze potrzeba sposobu??

Autorko jeśli ciąża przebiega prawidłowo. I nie było przesłanek typu odklejające się lozysko i wszystko jest ok to nie masz się czym martwić . A napewno nie Schylaniem. Ruch w ciąży służy.. zastać się na samo słowo ciąża też nie jest dobrym pomyslem
 
Ostatnia edycja:
Ja mając inne dzieci i będąc w 23 TC nie mam wyjścia - musze się schylać.Czy po zabawkę, czy choćby po to aby założyć buty.
Jeśli ciąża jest prawidlowa, nie ma problemów, to po prostu żyj normalnie.Za jakiś czas schylanie się będzie trudniejsze że wzgledu na brzuszek,.który po prostu będzie przeszkadzał, jak w wielu innych czynnościach ;)
 
Dziękuję za odpowiedzi :)
Zadałam to pytanie, ponieważ po wczorajszym sprzątaniu z pochyleniem dziś pobolewaja mnie tępo krzyże a wiem że nie zawsze problem z łożyskiem musi objawiać się krwawieniem...
Nie chce popaść w paranoję na punkcie odklejenia łożyska, stąd pytanie czy schylacie się i nie jest to groźne. :)
 
Dziękuję za odpowiedzi :)
Zadałam to pytanie, ponieważ po wczorajszym sprzątaniu z pochyleniem dziś pobolewaja mnie tępo krzyże a wiem że nie zawsze problem z łożyskiem musi objawiać się krwawieniem...
Nie chce popaść w paranoję na punkcie odklejenia łożyska, stąd pytanie czy schylacie się i nie jest to groźne. :)

Pracuje . Funkcjonuje w miarę normalnie. MpZna powiedzieć że na tym etapie ciazy czuje sie bardzo dobrze..poruszam sie szybciej. Robię wszystko w granicach własnych możliwości a kiedy czuję że muszę odpocząć to odpoczywam. Nie czytam tego typu tematów bo w niczym nie pomagają . I czy ja czy koleżanka na L4 odczuwamy co jakiś czas ciągnięcie tu. Lekki ból tam .. chyba nie da się tego przejść bezobjawowo
 
Dziękuję za odpowiedzi :)
Zadałam to pytanie, ponieważ po wczorajszym sprzątaniu z pochyleniem dziś pobolewaja mnie tępo krzyże a wiem że nie zawsze problem z łożyskiem musi objawiać się krwawieniem...
Nie chce popaść w paranoję na punkcie odklejenia łożyska, stąd pytanie czy schylacie się i nie jest to groźne. :)
Ja się nie schylam a kucam to zdrowsze dla pleców głównie krzyża i nie tylko w ciąży
 
reklama
Do góry