reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyniku beta HCG

00wiolka00

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Lipiec 2018
Postów
24
1532521846438627402617263157431.jpg
Witam kto mi pomoże w interpretacji wyników ponieważ nic z nich nie rozumiem. Mam za niski wynik co to tych norm tutaj podanych. Dodam ze robilam 3 testy i wszystkie wyszlo pozytywnie. Czekam na odpowiedz jeżeli ktoś mial podobny wynik pozdrawiam
 

Załączniki

  • 1532521846438627402617263157431.jpg
    1532521846438627402617263157431.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 7 962
reklama
Bardzo wczesna ciąża, warto sprawdzić właściwy przyrost i na spokojnie możesz się na za 2 tygodnie umówić do lekarza :)
 
Wczoraj powinnam dostać @ także nie za długo ale zastanowiły mnie te testy pozytywne i już sama nie wiem czy to możliwe ponieważ wykryto u mnie niedrożność jajowodów
 
Wczoraj powinnam dostać @ także nie za długo ale zastanowiły mnie te testy pozytywne i już sama nie wiem czy to możliwe ponieważ wykryto u mnie niedrożność jajowodów
Możliwe jesteś w ciąży gratuluję[emoji6]miałam taki wynik 14dni po owulacji i była wczesna ciąża[emoji6]sprawdź przyrost po 48h powinien się podwoic
 
Ja powiem tak: tylko się nie bój, bo nie chodzi o to, żeby Cię załamać lub wystraszyć.
1) co do bety - na tym etapie jest jak najbardziej prawidłowa. I tak, jak już wspominały dziewczyny, trzeba powtórzyć to badanie, najlepiej po 48h, żeby sprawdzić prawidłowość przyrostu.
2) co do niedrożności - tu już potrzebne jest badanie lekarskie przy zajściu w ciążę (teraz jeszcze jest na nie prawdopodobnie za wcześnie) Nie będę się jednak mądrzyć, tylko polecam artykuł:
Link do: Niedrożność jajowodów a zajście w ciążę
 
reklama
Do góry