reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały pęcherzyk

Dołączył(a)
28 Sierpień 2018
Postów
7
Witam Was dziewczyny mam nadzieje, ze dacie mi trochę wiary ....
OM miałam 10 lipca , mam nieregularne miesiączki przeważnie cykle 36-39 dni.
Owulacje miałam wg tem i testów ok 5-6 sierpnia i wtedy tez współżyłam. Pierwszy test zrobiłam 16 sierpnia i wyszła bardzo blada kreska a ze szlam i tak robić wyniki zrobiłam betę wynik 23.24. Na drugi dzień 17 beta 28.6 , a 20 -94.5. Miałam wizytę u lekarza 25 i stwierdził ze pęcherzyk jest ale trochę za mały 0.35 cm i powiedział żebym się nie cieszyła bo pęcherzyk jest za mały i beta słaba wiec poleciałam w ten sam dzień zrobić betę wynik z 25 - 698,8. Czy któraś z Was tez tak miała i było wszystko ok ? Odchodzę od zmysłów a wizytę mam na wrzesień. Oszaleje do tego czasu ☹️
 
reklama
Sprawdź w necie przyrosty bety. Najlepiej badać co 48 godz. Słaby przyrost, niestety, zazwyczaj zwiastuje jakiś problem, ale nie masz na to wpływu. Nie denerwuj się i bądź dobrej myśli, bo stres Ci nie pomoże.

Kiedy masz wizytę? Około 6 tygodnia ciąży od zapłodnienia powinno być widać serduszko. Powodzenia :)
 
Sprawdź w necie przyrosty bety. Najlepiej badać co 48 godz. Słaby przyrost, niestety, zazwyczaj zwiastuje jakiś problem, ale nie masz na to wpływu. Nie denerwuj się i bądź dobrej myśli, bo stres Ci nie pomoże.

Kiedy masz wizytę? Około 6 tygodnia ciąży od zapłodnienia powinno być widać serduszko. Powodzenia :)
Wizytę mam za tydzień. Sprawdzałam w kalkulatorze i było ze w normie. Pisało ze beta podwaja się co 42 godziny.
 
Myślę, ze lekarz niekoniecznie skorygowal wiek ciazowy o dlugosc Twoich cykli. Ciaza jest na tyle niska, ze trzeba czekac. Na razie nie szalej, powinnas byc wlasnie uspokojona tym, ze jest pecherzyk w macicy!
 
Myślę, ze lekarz niekoniecznie skorygowal wiek ciazowy o dlugosc Twoich cykli. Ciaza jest na tyle niska, ze trzeba czekac. Na razie nie szalej, powinnas byc wlasnie uspokojona tym, ze jest pecherzyk w macicy!
Mam wrażenie ze z tym lekarzem coś jest nie tak bo odczytując progesteron kiwał głowa i mówił ze 0,49 to bardzo mało na to ka do niego ze przecież jest 9,49 a on no tak. Powiedział ze wiek ciąży wg usg można zwalić na długie cykle ale ta beta mu się nie podoba a przecież rośnie ...
 
A co on mogl wiedziec o becie, jak widzial wynik sprzed tygodnia? Teraz wazne sa twoje nerwy, bo one naprawde moga zaszkodzic. Ja bym nie szla na usg wczesniej niz za 1,5-2 tygodnie
 
reklama
reklama
Do góry