reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, ujemna beta.

Dołączył(a)
27 Sierpień 2018
Postów
13
Witam drogie panie.
Wczoraj byłam u ginekologa w celu kontroli (okres spóźnia mi się 11 dni, 3 testy wyszły negatywne ( I - tydzień przed miesiączką II- 3 dzień spóźnienia III- dzień po miesiączce której nie było)
Wybrałam się do ginekologa który powiedział że na 80% w ciąży nie jestem.
Dziś wykonałam betę (w 11 dzień spóźnienia okresu)
I wyszła <0.100
Norma do 5
To znaczy że nie jestem w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może. Moja znajoma jest z mężem 5 lat po ślubie starli się o dzidziusia od paru ładnych lat i nic, badania i wszystko inne super. Po prostu tak bardzo chciała dziecka że przyblokowała sobie cykl, gdy odpuściła trochę od razu została mamą. Wszystko jest w naszej głowie dlatego wiek nie ma nic do rzeczy. Ale nasz organizm jest nieprzewidywalny, jak się chce to nie można a jak się nie chce to od razu.
Dokladnie to tez wiem.
Wiem, bo sama mam cykle nieregularne, juz slyszalam wersje, ze nie bede mogla miec dzieci itp, a jak sie z narzeczonym odblokowalismy, odpuscilismy to pierwszy seks po odpuszczeniu I od razu ciaza.
reklama
Moja droga ale ja zaszłam w ciążę tylko nie wiem czy ja utrzymam a wiek nie ma nic do tego a dla twojej wiadomości moje jajniki na emeryturę jeszcze nie idą bo Amh mam jak 25 latka ;)
Amh kazdy moze miec inne nie zaleznie od wieku. ;) wiec nie masz co sie sugerowac wiekiem, bo jedna w wieku 25lat bedzie miala bardzo dobre, a druga tragiczne. ;)
 
Amh kazdy moze miec inne nie zaleznie od wieku. ;) wiec nie masz co sie sugerowac wiekiem, bo jedna w wieku 25lat bedzie miala bardzo dobre, a druga tragiczne. ;)
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może. Moja znajoma jest z mężem 5 lat po ślubie starli się o dzidziusia od paru ładnych lat i nic, badania i wszystko inne super. Po prostu tak bardzo chciała dziecka że przyblokowała sobie cykl, gdy odpuściła trochę od razu została mamą. Wszystko jest w naszej głowie dlatego wiek nie ma nic do rzeczy. Ale nasz organizm jest nieprzewidywalny, jak się chce to nie można a jak się nie chce to od razu.
 
Ostatnia edycja:
Amh kazdy moze miec inne nie zaleznie od wieku. ;) wiec nie masz co sie sugerowac wiekiem, bo jedna w wieku 25lat bedzie miala bardzo dobre, a druga tragiczne. ;)
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może.
Moja mama urodziła mojego brata w wieku 38 lat, młody jest zdrowy urodził się jako kawał chłopa (sama waga dużo mówi 4,200). Calineczka będzie dobrze nie ma co się zamartwiać, kiedyś musi się udać. Ja z moim partnerem planujemy dziecko za jakieś 4-5 lat, teraz jest za wcześnie dla mnie chociaż wiem że on gdy dowiedział się że nadal nie mam miesiączki ze swoimi kolegami wybierał imiona dla naszego potencjalnego dziecka.
 
Szczerze mówiąc póki kobieta płodna to dziecko urodzić może. Moja znajoma jest z mężem 5 lat po ślubie starli się o dzidziusia od paru ładnych lat i nic, badania i wszystko inne super. Po prostu tak bardzo chciała dziecka że przyblokowała sobie cykl, gdy odpuściła trochę od razu została mamą. Wszystko jest w naszej głowie dlatego wiek nie ma nic do rzeczy. Ale nasz organizm jest nieprzewidywalny, jak się chce to nie można a jak się nie chce to od razu.
Dokladnie to tez wiem.
Wiem, bo sama mam cykle nieregularne, juz slyszalam wersje, ze nie bede mogla miec dzieci itp, a jak sie z narzeczonym odblokowalismy, odpuscilismy to pierwszy seks po odpuszczeniu I od razu ciaza.
 
Rozwiązanie
Do góry