reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze trójmiejskie porodówki

reklama
Ja koniec końców wylądowałam w Kartuzach i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Wiadomo że różni są ludzie ale większość personelu na prawdę bardzo miła i nie dali mi się długo męczyć [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z mam rodziła w ostatnich miesiącach w wojewódzkim (Copernicus) na Nowe Ogrody? Poród się zbliża wielkimi krokami i chyba się tam wybiorę i to najbliższy szpital od domu, polecało mi go kilka osób. Na stronie "Rodzić po ludzku" zaktualizowano mu opis, niby zmiany na lepsze, a ktoś wlepił tam bardzo negatywny komentarz. Czy są tu jakieś mamy z forum, które mogą coś konkretnego o tym szpitalu napisać?
 
Moja szwagierka rodziła dwa tygodnie temu przez cc i jest zadowolona. Najpierw próbowali wywołać ale jak widać nic na siłę.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rodziłam w zeszłym roku na Klinicznej. Nie odczułam specjalnej pomocy podczas porodu. Na znieczulenie się nie doczekałam, bo kiedy po 4h w końcu wjechał na salę anestezjolog, wygoniła go położna mówiąc, że już za późno i spowolni poród. Dobrze, że mój mąż był w pobliżu to w razie potrzeby szedł po położne...z własnej inicjatywy raczej nie zaglądały...
 
Hej Dziewczyny,
Jestem mamą Córki kochanej 4l i synka 1r.:) Jestem też fotografem. Obecnie realizuję projekt fotograficzny do szkoły fotografii i poszukuję mam, którym wykonam zdjęcie dzień po porodzie oraz kilka ujęć maleństwa w szpitalu. Za darmo. Myślę, że może być to dla Was wspaniała pamiątka. Szukam tylko mam z listopada 2017r . Zainteresowane Przyszłe Mamy zapraszam do kontaktu mailowego aster_x@wp.pl. Chętnie rozwieję wątpliwości i odpowiem na pytania:) Pozdrawiam
 
reklama
Hej czy macie aktualne opinie o porodówce na Zaspie i w Wojewódzkim? Waham się pomiędzy tymi dwoma szpitalami..
Jak rodziłam w marcu w Wojewódzkim, na Zaspie chciałam ale mnie odesłali z braku miejsc.
Co do Wojewódzkiego, to przy porodzie położne super i bardzo pomocne. Jeden minus to taki że prawie podano mi penicylinę na która mam uczulenie.. ale poród trwał 22h więc zaliczyłam praktycznie 3 zmiany pielęgniarek. Wszystko więc ok przy.porodzie. Z mała potem byłam w szpitalu tydzień i tam też super położne, aczkolwiek trochę zawalono sprawę mojego karmienia piersią, bo małej przez 3 dni nie miałam że soba i poród przedwczesny , a nikt nie powiedział żebym pracowała z laktatorem...jako młoda matka skąd miałam wiedzieć.. już nie udało mi się potem zawalczyć o karmienie piersią. Za mało pokarmu a mała wolała butle..
 
Do góry