reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ces

Fanka BB :)
Członek załogi
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
685
Witam wszystkie przyszle mamy.Zakladam ten watek wczesniej by razem z wami czekac na wyniki.Mam nadzieje ze sie polubimy i bedziemy wspierac.
Ci%C4%85%C5%BCa-%E2%80%93-jak-przygotowa%C4%87-si%C4%99-do-ci%C4%85%C5%BCy-768x512.jpg
 

Załączniki

  • Ci%C4%85%C5%BCa-%E2%80%93-jak-przygotowa%C4%87-si%C4%99-do-ci%C4%85%C5%BCy-768x512.jpg
    Ci%C4%85%C5%BCa-%E2%80%93-jak-przygotowa%C4%87-si%C4%99-do-ci%C4%85%C5%BCy-768x512.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 28 739
reklama
Troszke .....narazie staramy sie.Testy owulacyjne poszly w ruch i zobaczymy.Mam nadzieje ze zaskocze to moj 3 cykl staran .
 
Wiesz, z praktyki wiem, że takie siedzenie n forum i nastawia ie się to najgorsza rzecz jaką można sobie robić, a zwłaszcza zakładanie tematu.. Są tematy 'staramy sie'. Jeśli już, nastawianie się na konkretne terminy bardzo później boli.
Jesli sie nie uda to trudno. Ale napewno dojda tu super babeczki a wtedy usune sie z watku. spokojnie[emoji57]A na staramy sie niestety odnioslam wrazenie ze dziewczyny tam sie bardzo dobrze znają i ciezko bylo mi sie tam wbic.
 
Ok, to w sumie jest jakieś argument, no dobra to przycupne tu z Tobą i oby nam wyszło :) masz już dzieci???

Ja mam synka 3 i pół roku, w styczniu miałam biochemiczna, dziś powoli szykowalabym się na sąd ostateczny.. No ale niestety. Dla odmiany może się teraz ktoś będzie pchal na świat. :)
 
Ja mam juz dwie corki [emoji846] Oboje moja ciazy byly bardzo planowane i ta rowniez. Obie wskoczyly tak jak planowalam dlatego mysle ze z ta tez nie bedzie problemu. Mam juz 35 lat wiec to moj ost dzwonek na cos jeszcze[emoji846]
 
Zazdroszczam, o pierwsze dziecko starałam się 2 lata z byłym narzeczonym I ten w końcu mnie zostawił, a potem pojawił się mój mąż i pach synek za pierwszym podejściem. A teraz staramy się od roku z przerwą 3 mies po biochemicznej, bo mocno to przeżyliśmy oboje.. Ale nic nadal nic . Już nawet nie mam nadziej ze się rodzina powiększy, no chyba że sobie kota sprawie :D
Zobaczymy teraz wg OM powinnam dostać @ 14 ego. Więc już niebawem :D
 
reklama
W takim razie trzymam kciuki aby sie udalo u Ciebie [emoji846]Do 14 fakt juz tuz tuz. Zleci szybko.
 
Do góry