reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca w ciąży

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Cześć
Znalazłam się w takiej sytuacji, że nie mam aktualnie pracy, jestem na początku ciąży. Wiadomo, każdy grosz się przyda. Dlatego szukam jakiejś pracy, którą mogę wykonywać. Wiem, że raczej nikt mnie nie przyjmie np. do sklepu choćby na dwa miesiące na umowę o zlecenie. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i mogłaby mi pomóc ? Gdzie najlepiej szukać pracy ?
Dziękuję
 
reklama
Sama jestem w tej sytuacji. Bylam u lekarza medycyny pracy i niby mam zgode ale pracodawca kreci nosem. Musze przyniesc potwierdzenie od ginekologa. Na kasie mozna pracowac w ciazy do 4 h dziennie. Nie wiem czy ten pracodawca wyrazi taką zgodę na skrócenie. A niby to tylko umowa zlecenie.
 
Nie musisz mówić na rozmowie pracodawcy ze jesteś w ciąży. Idź do urzędu pracy nie wiem w jak dużym mieście mieszkasz, ale u mnie organizują spotkania z pracodawcami bardzo często.
 
No właśnie. Ja jestem zdania, żeby od razu powiedzieć o ciąży, żeby wiedzieli, że pewnych rzeczy nie mogę robić. Tylko gdzie będą chcieli taką osobę :(
 
A jesli sa jakies ograniczenia np praca przy komputerze do 4 h to wynika z bezpieczenstwa dla dziecka czy ich wymysl a dziecku nic nie bedzie?
 
reklama
Do góry