reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Próby inseminacji 2018 rok

Dzień przed zabiegiem miała zrobić sobie zastrzyk ovitrelle na pęknięcie. W dzień zabiegu nie miałam sprawdzonego endometrium i czy pekną pęchezyk
 
reklama
Dzień przed zabiegiem miała zrobić sobie zastrzyk ovitrelle na pęknięcie. W dzień zabiegu nie miałam sprawdzonego endometrium i czy pekną pęchezyk

No to pewnie wszystko bylo ok.

Co jest ogromnym pradoksem - mi lekarz powiedzial ze „glowa” utrudnia zajscie w ciaze. Ze jesli za bardzo o tym myslimy to moze byc trudniej.

Ale doskonale wiem jak jest... jak sie czeka... i jakie to trudne dla Ciebie...

Jesli u Ciebie powodem BYL niedrozny jajowod a wszystko poza tym jest ok. To musisz probowac teraz na tym lewym i czekac na efekty!

Wazne ze jestes pod opieka dobrego lekarza!
 
No to super.
U mnie na odwrot - ruchliwosc mniejsza a morfologia ok i tez powiedzieli ze dadza rade.
Trzeba zaciskac kciuki i czekac.
Zobacz - w zwstawieniu z tymi latami - to tylko kilka dni, dasz radę!!!
Też tak myślę. Jestem teraz na duohastinie 2 x dziennie. I nie wiem czy przez ten lek może mnie brzuch dołem ppbolewał czy może cis tam zaczyna kulkowac haa
 
Też tak myślę. Jestem teraz na duohastinie 2 x dziennie. I nie wiem czy przez ten lek może mnie brzuch dołem ppbolewał czy może cis tam zaczyna kulkowac haa

Duphaston pomoz zajsc w ciaze w razie czego. A Mialas badany progesteron?
Ja tez go dostawalam ale on raczej nie powinien bolu brzucha powodowac. Choc kazdy inaczej reaguje.
Kto wie kto wie - tego Ci zycze[emoji3][emoji3][emoji3]
Moze fasoleczka sie wlasnie zadomowila[emoji3]
Wiecej dziewczyn jest na tym drugim wątku. Polecam:) trzymaj sie dzielnie!
 
Dziewczyny u mnie 5 inseminacja ( a druga po Gonalu) udana w 2014 roku. Teraz starania o rodzenstwo , nawet nie probujemy naturalnie bo byc pod stala kontrola lekarza i nie polowac na dni plodne to taki komfort psychiczny ze seks tylko dla przyjemnosci :-) Nie rezygnujcie z inseminacji po 4 probie moze wystarczy zmienic leki
 
Dziewczyny u mnie 5 inseminacja ( a druga po Gonalu) udana w 2014 roku. Teraz starania o rodzenstwo , nawet nie probujemy naturalnie bo byc pod stala kontrola lekarza i nie polowac na dni plodne to taki komfort psychiczny ze seks tylko dla przyjemnosci :-) Nie rezygnujcie z inseminacji po 4 probie moze wystarczy zmienic leki
Zobaczymy U mnie czekamy na efekty pierwszej
 
Jajeczko mialo 27mm?
Moje mialo 29 i tez licze ze bedzie ok.
Czyli badania masz zrobione wszystkie, to juz cos.

IUI pomaga przy slabszej ruchliwosci - juz masz jeden punkt wiecej jesli nasienie slabsze.
Dodatkowo masz je podane w najlepszym momencie.
To znacznie zwieksza szanse.
Mialas na peknietym pecherzyku?
Mierzyli Ci endometrium?
Endometrium nie miałam mielonego i nie wiem czy pekną ale miałam zastrzyk z ovitrelle na pęknięcie
 
reklama
Do góry