reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.
My po spacerze, trochę ochłonęłam, bo rano już nie dawałam sobie rady sama że sobą.. baby blues chyba za długo mi się utrzymuje? 4 tyg? Przewyłam cały poranek. Akurat zadzwonił m i widząc co się dzieje, ma pomyśleć nad wzięciem tygodnia urlopu. Notabene powinien wykorzystać do końca września bo to za 2017r.. Jeszcze 11dni.

Chloe mi mają koleżanki przysłać leżaczek i szumisia.

U nas narazie bez smoka, mam do tego podejście jak Ania, z Dawidem niestety się ugiełam, teraz jeszcze się opieram..
Wogole Ania że swoim podejściem to moja pokrewna dusza:)
Młoda śpi na mnie.. A chciałabym śniadanie zjejść.. raczej obiad o tej porze, ale nic gotowanego nie mam.. teraz popłakuje leżąc na mnie, więc jak ją zdjąć?
Tak marzyłam o 2 dziecku, już o córce nie wspominając.. A teraz brak sił aby się cieszyć.. nawet na spacerze wszystkie matki mnie wyprzedziły z wózkami, a to zwykle ja szybko chodziłam..

Miłego dnia wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś po raz pierwszy dalam120ml bo już widzę po nim że ciągnie i ciągnie a mleko się skończyło i nie myliłam się bo wciągnął całe 120ml widać potrzebuje a według normy na opakowaniu jest ok i WD wtorek 4tyg skończy

Mój z blogostanem zjadł 90 ml i zwymiotował, potem puścił kupę co cały pampers zalała i pol przewijaka. A szykowałam go na spacer i musiałam całego przebrać. A był już wystrojony na przyjazd dziadków... a ze nie mam prawie ciuchów na 56 zwłaszcza wyjściowych sięgnęłam po 62 i mój wyglada jak w sukience :) choć Kamil mówi ze to hipster :)

IMG_4559.JPG
 

Załączniki

  • IMG_4559.JPG
    IMG_4559.JPG
    307,6 KB · Wyświetleń: 394
reklama
Do góry