reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Poczekaj jeszcze troche i nie panikuj. Dopiero od czerwca sie staracie wiec dosyc krótko. Nie nakrecaj sie bo wiecej z tego szkody anizeli pozytku [emoji12].
W ktorym dc jestes?
Dzisiaj 19 dc ,owulacji nadal brak ,ale ma z robił ostatnio wyniki i trochę słabe mu wyszły nawet bardzo słabe aczkolwiek lekarz powiedział że myśli pozytywnie i trochę dieta i ćwiczenia powinny pomóc więc zobaczymy za jakiś czas ..miłej niedzieli Wam wszystkim życzę:*
 
reklama
Dzisiaj 19 dc ,owulacji nadal brak ,ale ma z robił ostatnio wyniki i trochę słabe mu wyszły nawet bardzo słabe aczkolwiek lekarz powiedział że myśli pozytywnie i trochę dieta i ćwiczenia powinny pomóc więc zobaczymy za jakiś czas ..miłej niedzieli Wam wszystkim życzę:*
Kup mezowi suplement diety korzen maca. Moj maz to bral i Ci powoem ze wyniki sie duzo poprawily nasienia bylo duzo wiecej plemniki rowniez duzo bardziej ruchliwe. Teraz sie zastanawiam czy nie kupic mezowi tabletek zapomnialam nazwy ale sa drogie bo 3miesieczna kuracja okolo 500 zl jak nie wiecej zależy od apteki. Poczekaj cierpliwie.
My narazie z mezem nic czekamy do @ bo mam jakies cholerstwo grzybicze....[emoji19][emoji19]
 
Kup mezowi suplement diety korzen maca. Moj maz to bral i Ci powoem ze wyniki sie duzo poprawily nasienia bylo duzo wiecej plemniki rowniez duzo bardziej ruchliwe. Teraz sie zastanawiam czy nie kupic mezowi tabletek zapomnialam nazwy ale sa drogie bo 3miesieczna kuracja okolo 500 zl jak nie wiecej zależy od apteki. Poczekaj cierpliwie.
My narazie z mezem nic czekamy do @ bo mam jakies cholerstwo grzybicze....[emoji19][emoji19]
Narazie lekarz odradził nam wszelkie suplementy w tabletkach i stawiamy na takie naturalne witaminy,może to wina odżywek które brak na siłowni też mu lekarz kazał je odstawić zobaczymy za jakiś czas...a Ty u lekarza byłaś z tą infekcja ?
 
Cos sie dzialo, ktoras zafasolkowala? My mieliśmy przerwę... teraz zas od nowa.
Oboje mielismy badania i u obojga wszystko gra, miesiaczki regularne, owu występuje... testuje 15 grudnia
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie [emoji4]. Zrobiłam sobie przerwę w forum mniej więcej w kwietniu. W lipcu zrobiliśmy z partnerem badania - wszystko było ok. Natomiast ze względu na moje zawirowania w pracy postanowiliśmy odpuścić temat i wrócić do starań na wiosne 2019, i jakież było moje zaskoczenie kidy dzisiaj rano zobaczyłam to [emoji16] dalej jeszcze nie wierzę [emoji39]
IMG_20181216_120937.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181216_120937.jpeg
    IMG_20181216_120937.jpeg
    145,5 KB · Wyświetleń: 397
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie [emoji4]. Zrobiłam sobie przerwę w forum mniej więcej w kwietniu. W lipcu zrobiliśmy z partnerem badania - wszystko było ok. Natomiast ze względu na moje zawirowania w pracy postanowiliśmy odpuścić temat i wrócić do starań na wiosne 2019, i jakież było moje zaskoczenie kidy dzisiaj rano zobaczyłam to [emoji16] dalej jeszcze nie wierzę [emoji39]Zobacz załącznik 925439

Pięknie gratuluje [emoji1319]
 
reklama
reklama
Do góry