reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Charlie93. Hejo! Po Twoich ostatnich postach i zdjęciu testu byłam pewna że jesteś w ciąży. Bo kreska była ewidentna. Dostałaś wtedy okres ? Zrób może sobie betę wtedy będzie wiadomo.
Ja znowu dostałam okres...
 
reklama
Charlie93. Hejo! Po Twoich ostatnich postach i zdjęciu testu byłam pewna że jesteś w ciąży. Bo kreska była ewidentna. Dostałaś wtedy okres ? Zrób może sobie betę wtedy będzie wiadomo.
Ja znowu dostałam okres...

Cześć kochana. Wtedy dostałam okres... ale teraz 5 dzien spóźnienia i kolejny test pozytywny, zaraz jade na betę potwierdzić
IMG_9430.JPG
 

Załączniki

  • IMG_9430.JPG
    IMG_9430.JPG
    235,7 KB · Wyświetleń: 672
Gratulacje ::)))! Robiłaś jakieś testy owulacyjne? Jakieś rady na powodzenie?
:)

Powiem ci szczerze ze nie robiłam nic, i najlepsza rada na to jest wyluzować... zawsze sie wkurzałam na ta rade „ odpuść i sie uda” ale to faktycznie prawda... po ostatnim negatywnym we wrześniu stwierdziłam ze mam to gdzies miałam gorsze problemy na głowie ponieważ mam umierająca mamę w hospicjum i zajęłam sie tym, na nic nie liczyłam nawet w tym miesiącu bo przytulalismy sie moze 2 razy i to nawet nie w czas płodnych i owulacji... wiec to był złoty strzał ;) trafiło sie jak ślepej kurze ziorko ;p
 
To faktycznie to jest jakiś sposób :) bardzo współczuję Ci sytuacji z mamą ale teraz ciesz się tym małżeństwem które rośnie w Tobie:) wszystkiego dobrego. Daj czasem znać jak się czujesz :)
 
To faktycznie to jest jakiś sposób :) bardzo współczuję Ci sytuacji z mamą ale teraz ciesz się tym małżeństwem które rośnie w Tobie:) wszystkiego dobrego. Daj czasem znać jak się czujesz :)

Mama wczoraj zmarła, ale nie zostawiła mnie samej, dała nam dziecko, dowiedziała sie ze bedzie babcia i spokojnie odeszła
 
Moje kondolencje i wyrazy współczucia :( jedno życie się zakończyło, ale drugie się rozpoczyna :) życzy Ci wszystkiego dobrego, żeby maleństwo zdrowo rosło :)
 
reklama
Do góry