reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdrażniony noworodek

reklama
Probowalas odciagac pokarm? Raz sprawdzisz ile masz pokarmu dwa zobaczysz czy z butelki twoj pokarm mu nie przeszkadza.
bez obrazy, ale rada bez sensu... bo po pierwsze laktator nie jest miernikiem ilości pokarmu, niektóre kobiety nic nie są w stanie odciągnąć, a karmią. o tym, czy jest wystarczająco mleka świadczą prawidłowe przyrosty wagowe dziecka i odpowiednia ilość mokrych pieluszek.
po drugie podanie butelki noworodkowi, który wypluwa pierś to strzelenie sobie w kolano jeśli się chce karmić piersią. bo taki maluszek jak zakuma butelkę to duże prawdopodobieństwo, że nie będzie chciał ssać z piersi. a jak nie umie jeszcze dobrze ssać z piersi to butelka tylko problem pogłębi.

popieram poprzedniczkę - konsultacja z certyfikowanym doradcą laktacyjnym, który na żywo oceni w czym problem. poniżej lista CDL wg województw:
Link do: Konsultanci IBCLC oraz Doradcy CDL – Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych
 
bez obrazy, ale rada bez sensu... bo po pierwsze laktator nie jest miernikiem ilości pokarmu, niektóre kobiety nic nie są w stanie odciągnąć, a karmią. o tym, czy jest wystarczająco mleka świadczą prawidłowe przyrosty wagowe dziecka i odpowiednia ilość mokrych pieluszek.
po drugie podanie butelki noworodkowi, który wypluwa pierś to strzelenie sobie w kolano jeśli się chce karmić piersią. bo taki maluszek jak zakuma butelkę to duże prawdopodobieństwo, że nie będzie chciał ssać z piersi. a jak nie umie jeszcze dobrze ssać z piersi to butelka tylko problem pogłębi.

popieram poprzedniczkę - konsultacja z certyfikowanym doradcą laktacyjnym, który na żywo oceni w czym problem. poniżej lista CDL wg województw:
Link do: Konsultanci IBCLC oraz Doradcy CDL – Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych
Dokładnie tak, popieram.
Jak z moim malym bylam w poradni laktacyjnej to pierwsze co kazali mi zrobic to odciagnac pokarm by zobaczyc czy nie jest go za malo... Moze to zalezy do jakiej poradni sie trafi ale tak mi doradzili.
Raczej od wiedzy osób tam pracujących. Niestety nie każdy uaktualnia wiedzę, co gorsza czasem zwyczajnie tej wiedzy im brak! Dlatego ważne by osoba miała ważny certyfikat, przynajmniej łatwo takie osoby kontrolować, zgłaszać gdy pletą bzdury...
 
Przyda mi sie wiedza ze to co mi radzili w poradni za madre nie jest. Gdybym miala problemy z kolejnym dzieckiem sprobuje szukac innej poradni laktacyjnej :) Z corka nie mialam problemow, z synem mialam i chodzilam do poradni, polozne w szpitalu tez swoje radzily ( i tez rady ze sprawdzaniem ile jest pokarmu). Dzieki, nie bede teraz brala za pewnik wszystkiego co mowia.
 
Chętnie bym się zgłosiła , tylko wiem że znajduje się wiele niedogodności jak dojazd
do takiego doradcy , najbliższy doradca laktacyjny na Podkarpaciu .? Proszę o prywatną wiadomość na namiar do specjalisty jeżeli ktoś posiada, który zna się na rzeczy
 
reklama
reklama
Odciągnąć pokarm , laktatorem mogę w domu . Zbadam piersi i wszystko się wyjasni
Laktator nie jest miarą ilości mleka w piersi. Dziecko ssie inaczej. To głupie metody tak jak ważenie przed i po karmieniu. Więcej powiedzą Ci wskaźniki skutecznego karmienia. Link do: Wskaźniki skutecznego karmienia

Wejdź na polecana wyzej listę doradców i zadzwoń. Część przyjeżdża do domów
 
Do góry