reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Też się bałam tej glukozy [emoji20]
Nie powiem że to pyszne bo nie jest ale trzeba przeżyć.
U mnie w laboratorium dali mi cytrynową, i nie było źle. Postaraj się nie wypić tego na raz tylko powoli wtedy podobno mniejsze ryzyko zwrotu [emoji6] w sumie musisz w ciągu 5 minut wypić [emoji4]
Haha 5 min? To nie jest szybko? :-D ja to tak wmuszałam w siebie i to małymi łyżkami, tragedia ;)
 
Ja też mam niskie ciśnienie, a u lekarza mam "normalne" czyli dla mnie za wysokie i boli mnie wtedy głowa, ale zauważyłam, że jest to związane ze stresem...
 
A co do kocyków, rożków na wyjście to się jeszcze nie zastanawiałam, ale myślę, że będzie ciepło to jakiś cieniutki kocyk :)
 
hej, 10 stron przewinęłam, bo nie kumam o co chodzi. Czy trzeba chodzić na prenatalne? Bo u mnie 280 zł kosztują, i nie wiem, czy jest sens jak na usg wszystko ok. Lekarz mnie specjalnie nie namawiał, nie mam jakiś lęków, ale jeśli coś przeoczył?

Ja chodzę na prenatalne w każdym trymestrze do specjalisty z certyfikatem i odpowiednim sprzętem pomimo świetnej pani doktor, która prowadzi moja ciąże [emoji4]
 
reklama
Do góry