reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Mamunia86 teraz zauważyłam, ze miedzy Twoim najmłodszym a moim najstarszym jest miesiąc różnicy :D z którego sierpnia jest? Mojemu jeszcze się nie ruszają :)
 
reklama
Mamunia86 teraz zauważyłam, ze miedzy Twoim najmłodszym a moim najstarszym jest miesiąc różnicy :D z którego sierpnia jest? Mojemu jeszcze się nie ruszają :)
Nie patrz na to. U każdego inaczej. Mój w tym roku skończy 7 lat i wypadł mu dopiero pierwszy mleczka i drugi już się szykuje.
 
Witajcie, miło mi was poznać, jak się okazało w październiku zostanę po raz czwarty mamą jestem Eliza, 31 lat, starsze dzieci są z poprzedniego małżeństwa, w sumie zrobiliśmy sobie prezent na 5 rocznicę ślubu z obecnym mezem :)))
Choć dalej w to nie wierzymy, i nas to troszkę przeraża....
 
@Liza witaj! zapraszamy do naszego grona!
Jak się czujesz? Który tc? Ile dzieci mają lat?

A ja Wam powiem, że trochę mi wstyd za moje myśli me i nie wstyd:p. Otóż przed wczoraj byliśmy w kinie z dzieciakami. Nasze to lubią się kłócić, oskarżyć jeden na drugiego, czasem się pobić między sobią- jak to rodzeństwo. Bywają dni w których nons stop się piorą, że nie idzie już. Wtedy w domku się dzieje ! Czasami mam wrażenie, że to tylko my taką dziką rodziną z dzikimi dziećmi jesteśmy! Aż tu w tym kinie wchodzi rodzina, siada przed nami w rzędzie i się zaczyna: mama, tata, dwoje dzieci+ popcorn i cola.Nie będą koło siebie siedzieć, bo nie! Prosi mama: to się przesiądz do taty. Nie! To do mnie- nie! Oni chcą siedzieć tu na tym samym fotelu. Mama purpurowa, tata wkracza i prosi, tłumaczy. Nie pomaga! Tak się kłócić i płakać zaczęły te dzieci...W tym momencie rodzice włączyli tryb turbo, dzieci wiedziały, że już nic z tego. Brat rzucił w siostrę popcornem, ona powiedziała głupi jesteś. Koniec.
W tym momencie poczułam ulgę, że nie tylko my mamy akcje. To wszystko jest wpisane w bycie rodzicem. Daje sobie rękę odciąć, że dużo rodziców miało podobnie. I dodam, że nawet na moment nie pomyślałam, że mają nie wychowane dzieci albo co gorsze że nie umieją ich wychować. Raczej im kibicowałam, trzymałam kciuki aby nie musieli armat wyciągać :-) No i czerpałam naukę jak oni rozwiążą ten problem. Klasyk.

A...no i mieliśmy akcje: odwszanie po pobycie po jednym dniu na zimowisku syna....
 
Ostatnia edycja:
reklama
My mamy 12 latka, córcia 11( w czerwiecu skończy) i najmłodszy 6 w sierpniu będzie miał. Podobnie nawet.

Masz już duże dzieci, będzie łatwiej maluszka ogarnąć i pomogą a na pewno nie będą przeszkadzać w usypianiu chociażby. Taki powiew świeżości.
 
Do góry