reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Dieta cud " po porodzie

madziahh

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Październik 2007
Postów
15
Kochane kobitki, przeglädalam wasze zdjecia-wszystkie jestescie laski!!!:-) Jestem 4msc. po porodzie i nie moge sie pozbyc zbednych kilogramöw. Podzielcie sie informacjami i poradzcie jak szybko i do tego zdrowo pozbyc sie nadwagi, Popadam powoli w kompleksy, do tego jeszcze komentarze teciowej!!!:no: Pomocy!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Ja żadnej diety niestosowałam.Poprostu córka była tak za mamusią ,że niemiałam kiedy za bardzo jeść.Ogólnie nie jem tłustych rzeczy,bardzo mało słodyczy,dużo owoców i dużo piję soków i herbat.
 
Kochane kobitki, przeglädalam wasze zdjecia-wszystkie jestescie laski!!!:-) Jestem 4msc. po porodzie i nie moge sie pozbyc zbednych kilogramöw. Podzielcie sie informacjami i poradzcie jak szybko i do tego zdrowo pozbyc sie nadwagi, Popadam powoli w kompleksy, do tego jeszcze komentarze teciowej!!!:no: Pomocy!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-(

Czesc :)
Jestem tu nowa i mam nadzieje , ze bedzie milo:)
Ja mam rowniez ten sam problem co Ty, z tym ze ja jestem juz 6 miesiecy po porodzie. A wlasnie na tym zdjeciu nie widac, zebys miala problem z waga:) Ja mam i jestem zdołowana bo nie moge zrzucic tych kilogramow, Nie wiem jak sie w PL pokaze :p Probowalam roznych diet, ale to nie dla mnie. Dziewczyny poradzcie co robic, zeby tracic tluszczyk skutecznie:)
 
Czesc, moze i na tym zdjeciu tego tak nie widac ale mam okolo 10kg nadwagi. Po prostu möj mäz dobrze robi zdjecia. Od jakiegos czasu nie jem zadnych slodyczy i ogölnie uwazam co jem, do tego 10-15 min gimnastyki. Möj mäz möwi ze lepiej wyglädam ale ja nie widze zadnych rezultatöw. Niedlugo jedziemy do Polski,to sie na üewno komentarzy naslucham
 
Czesc dziewczyny! ktos jeszcze pisze na tym watku? mam nadzieje, ze tak!! Razem latwiej sie zmotywowac do odchudzania. Ja mam 10 kilo na plusie, a brzuch jak w 7miesiacy ciazy!:-( Moj najwiekszy problem, to to ze kocham jesc, niestety...
 
reklama
No wlasnie ja rowniez mam ten problem !Po porodzie zlecialo co mialo zleciec a dalej isc nie chce,ten moj tluszczyk kocha mnie nad zycie.
 
Do góry