reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Halo mamuśki!

Jak się macie?
Wichury i wiatry Was nie porwały?

Jak dzieci te malusie i te większe? Jak ciężarówki? Jak zdrowie?

Jak z seksem u Was?
Dbacie jakoś o swoje piersi specjalnie? Ja mam rozmiar średniego B i kupiłam sobie jakiś krem na powiększenie biustu. Powiem wam, że może nie urósł od 2 tygodni ale na pewno jest jędrniejszy.

Kupiłam sobie też krem na zmarszczki! Czas spojrzeć prawdzie w oczy (lata lecą). Czas robić coś dla siebie .
 
Ostatnia edycja:
Wichury na szczęście szkód nie zrobiły ale miałam wrażenie ze będzie inaczej. Trudno się spało na poddaszu o_O

Ja się jakoś trzymam. Choć mam wrażenie ze zaczęłam puchnąć... Nos ciagle zatkany, przez hormony ponoć...
Dzieciaki nawet ok, młody katarzy trochę.
 
Netka a już myślałam że tylko u mnie ciągle coś.... człowiek ogarnie jeden temat i już zaczyna drugi...
U nas wszystko dobrze... jak zawsze sporo roboty... od tygodnia mam mame i skurcze[emoji1787][emoji1787][emoji23]
Zostało mi niecałe 30 dni do rozwiązania. I robi się ciekawie...
 
Netka a już myślałam że tylko u mnie ciągle coś.... człowiek ogarnie jeden temat i już zaczyna drugi...
U nas wszystko dobrze... jak zawsze sporo roboty... od tygodnia mam mame i skurcze[emoji1787][emoji1787][emoji23]
Zostało mi niecałe 30 dni do rozwiązania. I robi się ciekawie...

No to powodzenia! Lekkiego porodu życzę :)
 
reklama
Hej hej. Też żyję. Córka ma w maju komunię więc dużo załatwiania. Do tego cały czas praca, a brzuch powoli coraz bardziej ciąży :)
 
Do góry