reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziewczyny, jak to jest - przed owulacja szyjka ma być wysoko czy nisko? U mnie dzisiaj 10dc (ostatni cykl 25dni) i szyjka wysoko, trudno znaleźć. Co to znaczy?
 
reklama
Dziewczyny, jak to jest - przed owulacja szyjka ma być wysoko czy nisko? U mnie dzisiaj 10dc (ostatni cykl 25dni) i szyjka wysoko, trudno znaleźć. Co to znaczy?

Górny test wczoraj 9dc
Dolny przed chwila 10dc
Kreska zdecydowanie ciemniejsza, ale chyba jeszcze jaśniejsza od kontrolnej.. Co myślicie? Mam nadzieje, ze na jutrzejszym monitoringu się nie rozczaruje.
EFBD015E-DA01-48CD-85C4-82BC047FDD1E.jpeg
 
Górny test wczoraj 9dc
Dolny przed chwila 10dc
Kreska zdecydowanie ciemniejsza, ale chyba jeszcze jaśniejsza od kontrolnej.. Co myślicie? Mam nadzieje, ze na jutrzejszym monitoringu się nie rozczaruje.
Zobacz załącznik 951297
Wydaje mi się że owulacja się zbliża jutro powinnaś zobaczyć piękny pęcherzyk :) trzymam kciuki daj znać po wizycie u gina :D
 
Cześć dziewczyny, 11dc u mnie. Temperatura narazie się utrzymuje, ciekawe czy będę mieć owulacje w tym cyklu. Mam cicha nadzieje ze to będzie w weekend bo mąż wraca w sobotę z delegacji.
Czy któraś z was miała jakieś skutki uboczne po clo lub duphaston? Gdzieś czytałam ze dziewczyny tyją
 
Cześć dziewczyny, 11dc u mnie. Temperatura narazie się utrzymuje, ciekawe czy będę mieć owulacje w tym cyklu. Mam cicha nadzieje ze to będzie w weekend bo mąż wraca w sobotę z delegacji.
Czy któraś z was miała jakieś skutki uboczne po clo lub duphaston? Gdzieś czytałam ze dziewczyny tyją
Też o tym czytałam... Mnie jedynie bolały strasznie jajniki i wypadały włosy. Innych skutków nie zauważyłam.
 
Jak wszystkie leki na jedno pomogą na drugie szkodzą...

Racja, ale trzeba próbować wszystkiego jak się bardzo pragnie dziecka. Oczywiście nie ponad własne zdrowie bo bez tego nie wychowamy malucha. Mam nadzieje ze po kuracji w końcu zaskoczy bo dziś obliczyłam ze to 20 cykl starań [emoji51]
 
reklama
Racja, ale trzeba próbować wszystkiego jak się bardzo pragnie dziecka. Oczywiście nie ponad własne zdrowie bo bez tego nie wychowamy malucha. Mam nadzieje ze po kuracji w końcu zaskoczy bo dziś obliczyłam ze to 20 cykl starań [emoji51]
Trzymam za was wszystkie kciuki. Ja wciąż czekam na okres ale wczoraj test negatywny. Miałam nadzieję że to clo mi pomoże... Widocznie jeszcze nie jest czas na nas
 
Do góry