reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Widziałam dzisiaj bijące serce mojego maluszka oraz słyszałam wspaniałe uczucie nie do opisania Idę odpoczywać będę się odzywać co u mnie [emoji3590]
Bardzo się cieszę i gratuluję. To pewnie trochę odetchnęlaś z ulgą. Napawaj się tym szczęściem [emoji813]
[emoji3590] Najgorsze że leczę ranę bo miałam wypadek... Ale teraz już nawet się rozcięcie będzie lepiej leczyć
Oj uważaj na siebie Kochana. Mam nadzieję że to nic poważnego i szybko się zagoi.
Ja wczoraj słyszałam pierwszy raz serduszko, niesamowite uczucie. Oby maleństwo rosło zdrowo:)
Cudownie. Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka [emoji813]
 
reklama
Bardzo się cieszę i gratuluję. To pewnie trochę odetchnęlaś z ulgą. Napawaj się tym szczęściem [emoji813] Oj uważaj na siebie Kochana. Mam nadzieję że to nic poważnego i szybko się zagoi. Cudownie. Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka [emoji813]
Dziękuję kochana :* wpadłam na szklane drzwi... 15 cm rana dość głęboka ale cud że tętnica i nerwy całe.. dzidziuś ma się dobrze to i ja czuję się lepiej mimo bólu ❤️ z teściami nie rozmawiam... Mój tylko ich informuje ja po tym co mi zrobili nie mam zamiaru ich oglądać. Moi rodzice ciesza się ogromnie, że będą dziadkami Teraz już musi być dobrze wierzę w to ❤️
 
Dziękuję kochana :* wpadłam na szklane drzwi... 15 cm rana dość głęboka ale cud że tętnica i nerwy całe.. dzidziuś ma się dobrze to i ja czuję się lepiej mimo bólu [emoji3590] z teściami nie rozmawiam... Mój tylko ich informuje ja po tym co mi zrobili nie mam zamiaru ich oglądać. Moi rodzice ciesza się ogromnie, że będą dziadkami Teraz już musi być dobrze wierzę w to [emoji3590]
Będzie! Dzielna jesteś. Tak trzymaj.
 
Dziewczyny gratuluje bijacych serduszek :) tak to prawda uczucie nieziemskie.
gdyby ktoras chciala kiedys zdecydowac sie na detektor tetna plodu moge oddac za koszta wysylki w pelni sprawny.. jedynie żel jest po terminie waznosci ale ja tez taki odkupilam od kogos i nawet nie widzialam :p
 
Dziewczyny gratuluje bijacych serduszek :) tak to prawda uczucie nieziemskie.
gdyby ktoras chciala kiedys zdecydowac sie na detektor tetna plodu moge oddac za koszta wysylki w pelni sprawny.. jedynie żel jest po terminie waznosci ale ja tez taki odkupilam od kogos i nawet nie widzialam :p

A Pokaz jaki masz [emoji178]
 
Jak wy czulyscie sie przed porodem ? Jaki bol, skurcze mialyscie ? Mnie boli krocze jakbym miala zaraz peknac, brzuch juz nie twardnienie, ale caly czas bol miesiaczkowy. Moze robi sie wieksze rozwarcie, juz swiruje
 
A Pokaz jaki masz [emoji178]
ja go odkupilam na olx za 20zl. nie chce nic za niego tylko pokrycie kosztów wysylki.
41sCwrUxPiL._SY355_.jpg
Jak wy czulyscie sie przed porodem ? Jaki bol, skurcze mialyscie ? Mnie boli krocze jakbym miala zaraz peknac, brzuch juz nie twardnienie, ale caly czas bol miesiaczkowy. Moze robi sie wieksze rozwarcie, juz swiruje
wiesz co ja Ci nie powiem... bo ja do szpitala trafilam ze skurczami co 7 min krzyzowymi.. brzuch ciagnal jak na @.. ale rozwarcie nie postepowalo caly czas 2cm.. dopiero po 3 dniach wstalam z rozwarciem 4cm i podali mi oksy.. ale od rana czulam sie kiepsko.. mialam wstret do jedzenia i picia.. caly czas odchodzil krwisty czop.. ale ja sie czulam zle bo skurcze od wtorku do piatku byly caly czas co 7 min.. nie moglam spac.. pamietam tez ze z czwartku na piatek juz miedzy skurczami z wycienczenia przysypialam... ale czulam sie lekko jak zwloki. dobrze ze sama akcja na pordoowce juz szla blyskawicznie.. bo o 12 mnie wzieli a o 14.45 mala byla na swiecie.
 
Jak wy czulyscie sie przed porodem ? Jaki bol, skurcze mialyscie ? Mnie boli krocze jakbym miala zaraz peknac, brzuch juz nie twardnienie, ale caly czas bol miesiaczkowy. Moze robi sie wieksze rozwarcie, juz swiruje
Ból miesiaczkowe i parcie na krocze to zdecydowanie mogą gg jakieś zwiastuny zbliżającego się porodu.
Nie każdy a kobieta ma te same objawy. Czas mi poród zaczyna się nagle bez żadnej zapowiedzi.
Akurat u mnie w pierwszej ciąży wszystko Perfeckt. Nie miałam nawet przepowoadajacych do dnia terminu. Właśnie w dniu terminu jakoś 2 h tych lekki h przpowodaczy które tak wciskają brzuch, ale nie boli jakoś specjalnie mocno. Pojechałam nawet na IP bo myślałam że się zaczęło. Ale to był fałszywy alarm. Ale skąd wtedy pierworodka mogłam wiedzieć. Dwa dni później zaczęły się skurcz porodowe. Również spinał mi się brzuch tak, że łzy był twardy jak skała a do tego ból jak na miesiaczkę (dokładnie jakbym miała dostać okres). Z upływem czasu kiedy skurcze były regularne ból był mocniejszy. Trudniejszy do wytrzymania. To było jak już rozwarcie postępowalo.
Natomiast przed drugim porodem już kilka tygodni przed terminem miałam dużo przepowiadajacych tych które ścigają brzuch do twardego ale nie bolą jakoś bardzo. Tu tydzień przed terminem miałam już rozwarcie na 2 palce, a dwa dni przed terminem po masażu szyjki miałam krwawienie. Ale nigdy nie zaobserwowałam odchodzącego czopa.


Edit. U Ciebie to może być dopiero skracanie szyjki.
 
Ostatnia edycja:
to widze ze jestem szczesciara.. bo ja przed peirwszym porodem wieczorem po siusiu na papierze zobaczylam duzo gluta z krwia.. dzwonilam od razu do gina uspokoil mnie ze to normalne.. a rano na 9 i tak juz mialam wstawic sie na oddzial.. bole sie zaczey jeszzce tej samej nocy co odszedl kawal krwistego czopa.. i on tak odchodzil do samego porodu.
 
reklama
We wtorek mam sie zglosic do szpitala. Ma byc ktg i zobaczymy co tam sie dzieje. No chyba, nie wytrzymam i pojde wczesniej, bo bardzo się tym bolem denerwuje. Dziecko bardzo bolesnie i caly czas sie rusza, nigdy jeszcze tak nie czulam
 
Do góry