reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jechać na IP?? :(

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć dziewczyny. 7tc, Dziś zauważyłam przy podcieraniu żółty śluz, a w nim od czasu do czas widać jakby kropeczki śluzu. Różowa mazią ale nie wiele. W dodatku nie przyjemnie to pachnie i ciagle wypływa na majtki i czuje ten nieprzyjemny zapach przez spodnie.. brzuch od czasu do czasu czuje ale nie nie mocno, tylko delikatnie. Jechać do ginekologa w szpitalu?? Bo dopiero w środę mam wizytę u swojego ginekologa. Nie wiem co mam powiedzieć jak tam pojadę. Doradźcie :(
 
reklama
Rozwiązanie
Ja przed pierwszą wizytą w 7 tc tak miałam, w łazience śluz z nitkami krwi na wizycie wszystko w porządku ale narzekałam na ból brzucha i dostałam duphaston na wszelki wypadek. Po kilku dniach się powtórzyło myślałam, że może przemęczenia a 2 tygodnie później dosłownie hlustnęła ze mnie krew. I pojechałam na wizyte serduszko na szczęście biło ginekolog nic nie znalazł. Położył mnie do szpitala a tam na następny dzień wyszło, że zrobił mi się krwiak i odkleiła kosmówka. U mojego ginekologa nic nie wyszło nawet dzień wcześniej nic nie widział. Miałam za mało progesteronu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Cześć dziewczyny. 7tc, Dziś zauważyłam przy podcieraniu żółty śluz, a w nim od czasu do czas widać jakby kropeczki śluzu. Różowa mazią ale nie wiele. W dodatku nie przyjemnie to pachnie i ciagle wypływa na majtki i czuje ten nieprzyjemny zapach przez spodnie.. brzuch od czasu do czasu czuje ale nie nie mocno, tylko delikatnie. Jechać do ginekologa w szpitalu?? Bo dopiero w środę mam wizytę u swojego ginekologa. Nie wiem co mam powiedzieć jak tam pojadę. Doradźcie :(
Ale to są nitki krwi czy brązowe? Boli Cię brzuch? Jeśli się niepokoisz, to najlepiej jest podjechać. Pewnie to jakaś infekcja Cię dopadła, ale w ciąży niczego nie można lekceważyć
 
Z infekcją na IP to może bez przesady. Mialam taki śluz przy zakażeniu E.coli. Antybiotyk i po sprawie. Duża ilość śluzu w ciąży jest normalna. Ja zmieniam co 2,3h wkładkę bo jest mokra.
 
Może jakąś infekcja? Nie wiem czy bym się pchala na ip ale na pewno warto to skonsultować choćby jutro
Tez mi się wydaje ze to infekcja, bo widziałam ten śluz już pare dni temu a od wczoraj zaczęło nieprzyjemnie pachnieć, aż czuć przez spodnie. Ale piecze mnie nic, ani nie swędzi. Może jednak poczekam do środy. Bo nie chce się pachac w te kolejki na IP
 
Tez mi się wydaje ze to infekcja, bo widziałam ten śluz już pare dni temu a od wczoraj zaczęło nieprzyjemnie pachnieć, aż czuć przez spodnie. Ale piecze mnie nic, ani nie swędzi. Może jednak poczekam do środy. Bo nie chce się pachac w te kolejki na IP
Spróbuj zgłosić się jutro, ciężarną powinni przyjąć. I tak na wyniki wymazu będziesz kilka dni czekać.
 
reklama
reklama
Do góry