reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

@Heda jak na froncie? :)

Moich dziś roznosi. A nawet wyjść z domu nie mam jak bo po pierwsze praca a po drugie średnia jest chora. Dobrze starsza sama sobie przed blok wyjdzie to choć ona zadowolona.
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Bez zmian
W dodatku maluchy chyba łapie jakieś zapalenie oskrzeli...
Wczoraj na KTG ani jednego skurczu, w/g pani doktor to jeszcze z miesiąc mogę chodzić... więc pewnie trzeba bedzie zmusić mała do ewakuacji...[emoji16]
 
reklama
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Bez zmian
W dodatku maluchy chyba łapie jakieś zapalenie oskrzeli...
Wczoraj na KTG ani jednego skurczu, w/g pani doktor to jeszcze z miesiąc mogę chodzić... więc pewnie trzeba bedzie zmusić mała do ewakuacji...[emoji16]
Leniuszek, za dobrze jej w brzuszku ;) a na kiedy był tp?
 
Dobra dziewczyny... jestem już rozpakowana... po blyskawicznej akcji między 22 a 24[emoji16][emoji16]
Po 22 weszlam na izbe przyjęć standardowe papiery ktg z ktorego uciekłam po 5min bo nie dałam rady leżeć zaprosili mnie na badanie ledwo weszłam. I od razu panika położnej... nie przyj, nie przyj bo już główka wychodzi... exprespwy transport na porodówke i 3 skurcze parte... po ktorych pojawiła się nasza gwiazda o 23.30 mogliśmy sie juz tulić...
Mała ma59cm i 3600g. Szukamy.imienia...
 
Dobra dziewczyny... jestem już rozpakowana... po blyskawicznej akcji między 22 a 24[emoji16][emoji16]
Po 22 weszlam na izbe przyjęć standardowe papiery ktg z ktorego uciekłam po 5min bo nie dałam rady leżeć zaprosili mnie na badanie ledwo weszłam. I od razu panika położnej... nie przyj, nie przyj bo już główka wychodzi... exprespwy transport na porodówke i 3 skurcze parte... po ktorych pojawiła się nasza gwiazda o 23.30 mogliśmy sie juz tulić...
Mała ma59cm i 3600g. Szukamy.imienia...
Ale fajnie, szybka akcja i już się tulicie ;) Niech pięknie rośnie
 
Dobra dziewczyny... jestem już rozpakowana... po blyskawicznej akcji między 22 a 24[emoji16][emoji16]
Po 22 weszlam na izbe przyjęć standardowe papiery ktg z ktorego uciekłam po 5min bo nie dałam rady leżeć zaprosili mnie na badanie ledwo weszłam. I od razu panika położnej... nie przyj, nie przyj bo już główka wychodzi... exprespwy transport na porodówke i 3 skurcze parte... po ktorych pojawiła się nasza gwiazda o 23.30 mogliśmy sie juz tulić...
Mała ma59cm i 3600g. Szukamy.imienia...
Gratuluję. Dużo zdrowka.
 
reklama
Wow! GRATULACJE @Heda !
Ale akcja szybka! Super!

U nas po staremu..strajk, dzieci w domu. Mojego męża rozłożyło ale jest ciut lepiej.
Moja suszarka była na serwisie...co za ból jak jej nie miałam.

Końcem kwietnia mamy z mężem 13 rocznicę ślubu.
19 lat jak się znamy a 18 jak jesteśmy razem.
A u Was jak rachuby?
 
Do góry