reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej dolacze i w tym wątku :) stwierdziłam ze moze napisze na forum. Szczerze to kolezanka nie chce juz biadolic, pewnie maja mnie dosc, ale moze Wy nie będziecie. Czy mozna powiedzieć ze sie długo staramy z mezem... Na pewno jest to rzecz wzgledna bo od grudnia 2018 czyli 5 miesięcy. Mialam robione badania jest ok, nawet w maju ide na super dokładne badania chormonow na endokrynologie. Maz ma isc zbadac nasienie w maju. Mam chorobe rzadka, nie splywajaca na plodnosc lecz do jakiego kolwiek leczenia badz podtrzymania tego stanu rzeczy jaki jest używa sie leków, których nikt mi nie poda podczas starania sie o ciaze, stad moja frustracja i bol z każdym pojawieniem sie miesiaczki jest coraz większy. Moze ktoras z Was zna jakieś sposoby, badz chociaz wesprze milysm słowem. Jestem w 5 dc i rozpoczynamy kolejny miesiac starań. Pozdrawiam!

U mnie ta sama historia. Choruje na WZJG i wszyscy mówią że ciąża tylko jak będzie remisja. A tu w obrocie już leki biologiczne i ciąża wykluczona była a teraz muszę czekać ok 4msc żeby jednak móc się starać.
Ale poświęcam ten czas na inne rzeczy bo od rozmyślań tylko się stresuje
 
U mnie ta sama historia. Choruje na WZJG i wszyscy mówią że ciąża tylko jak będzie remisja. A tu w obrocie już leki biologiczne i ciąża wykluczona była a teraz muszę czekać ok 4msc żeby jednak móc się starać.
Ale poświęcam ten czas na inne rzeczy bo od rozmyślań tylko się stresuje
Z rozmyślaniami tj prawda. U mnie tak ze dostane leki po ciąży wiec uprgnienie na Nia czekam i na możliwość leczenia. "dobrze" moc porzozmaiwac z kims to czuje podobne doznania, choc przykre
 
Dzisiaj to już będzie dupa, dziewczyny co? 14dc. [emoji24] Cholera że też wczoraj nie wyszło. Chociaż @ przylazi 2 dni po terminie wyjątkowo więc może szansa jest. Chociaż nie wiem jak z tymi testami skoro wczoraj też wyszedł pozytywny to może jednak?
 
Dzisiaj to już będzie dupa, dziewczyny co? 14dc. [emoji24] Cholera że też wczoraj nie wyszło. Chociaż @ przylazi 2 dni po terminie wyjątkowo więc może szansa jest. Chociaż nie wiem jak z tymi testami skoro wczoraj też wyszedł pozytywny to może jednak?
Próbuj, próbuj, myślę, ze szansa jest [emoji6]

Dziewczyny, a powiedzcie jakie testy owulacyjne sa najlepsze? Tyle tego na rynku... [emoji849]

Ps. Wszystkim starającym się życzę powodzenia i trzymam kciuki za upragnione 2 kreski [emoji110]
 
reklama
Próbuj, próbuj, myślę, ze szansa jest [emoji6]

Dziewczyny, a powiedzcie jakie testy owulacyjne sa najlepsze? Tyle tego na rynku... [emoji849]

Ps. Wszystkim starającym się życzę powodzenia i trzymam kciuki za upragnione 2 kreski [emoji110]
Ja kupiłam z apteki dozz 12 zł 5 sztuk nie wiem czy są dobre ale chyba są ok nie mam zarzutu
 
Do góry