reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Hej dziewczyny, mam problem pierwszy raz zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, wzielam juz pierwsze 21 rozowych tabletek i mam wlasnie 7 dniowa przerwe w 23 dniu zaczelam krwawic dzisiaj mija 25 a krwawienie jest nadal bardzo obfite, czy to normalne? Zazywam Vibinmini ...
 
reklama
Różnice nieduże a i tak wiele zależy od dodatkowych czynników.
Dla mnie np hormony też niewskazane zdrowotnie - za duże rodzinne obciążenie.
 
reklama
Różnice nieduże a i tak wiele zależy od dodatkowych czynników.
Dla mnie np hormony też niewskazane zdrowotnie - za duże rodzinne obciążenie.
No pewnie tak, ja odstawiłam z zaleceń lekarza. 7 dni przed planową owulacją, ja PCOS, on żylaki, prezerwatywa i 5 miesiac w ciąży chyba jedyna pewna metoda to szklanka wody zamiast...
 
Może ktoś by chciał? Praktycznie nieużywane
IMG_20190320_123350.jpeg
 
Wiesz co wszystko to są sprawy dość indywidualne, najlepiej porozmawiaj o tym ze swoim ginekologiem. Brałam kiedyś Vibin mini (polecane są jako pierwsze anty), bardzo fajnie się u mnie sprawdzały, krwawienie nie było intensywne.
 
Siostra o te ringi ciągle pyta bo nie ma wiele w necie na ten temat, ma kiepskiego gina chyba bo to on jest od tego żeby takich informacji udzielać a on nawet nie chce jej zmienić tabletek a źle się po nich czuję. Namawiałam ją żeby poszła do mojego lekarza ale ja chodze prywatnie i szkoda jej kasy, jak mi było źle to mi zmienił tabletki na vines, takie niskodawkowego i jest ok, o nic nie trzeba go prosić
 
Siostra o te ringi ciągle pyta bo nie ma wiele w necie na ten temat, ma kiepskiego gina chyba bo to on jest od tego żeby takich informacji udzielać a on nawet nie chce jej zmienić tabletek a źle się po nich czuję. Namawiałam ją żeby poszła do mojego lekarza ale ja chodze prywatnie i szkoda jej kasy, jak mi było źle to mi zmienił tabletki na vines, takie niskodawkowego i jest ok, o nic nie trzeba go prosić
Ringi sa fajne bo zmienia się raz na 3 tyg. I nie trzeba pamietac, nic nie wypada nie trzeba poprawiac, mozna byc chorym tzn wymiotowac i nie ma to wpływu na dzialanie i mala dawka a dziala odrazu tam gdzie ma
 
Ja nie potrafiłam stosować ringu . Samopoczucie było ok ale niestety miałam straszną suchość pochwy. Osobiście stosuję pigułki. To zdecydowanie jest dla mnie antykoncepcja. Wiadomo że każdą antykoncepcję musi dobrać lekarz. A mnie taką właśnie dobrał i jest ok.
 
reklama
Do góry