reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny?

reklama
Dziewczyny myślcie sobie co chcecie.... Przepraszam ale co dla Ciebie znaczy ,, trol"???
Troll czyli ktoś, kto wzbudza wokół siebie zainteresowanie na forum, wypisując rzeczy, które mają wzburzyć lub zainteresować innych uczestników forum.
Mamy z tym baaaardzo często do czynienia na BabyBoom [emoji6]
 
No ok ale ja nie chce wzbudzić nie wiadomo jakiego zainteresowania moja osobą... Ci co uważają że ściemniam to nie muszą mi odpisywać... A nie wyjeżdżają z takimi tekstami... A nie pomyśleli że tej drugiej osobie mogą sprawić przykrość?!
 
Dziewzynyny, jeśli kogoś ostatnio obraziłam moim wpisem to chce Was PRZEPROSIC... Ale naprawdę wyszedł mi taki test... Dzisiaj powtórzyła i już zgupialam A gina mam w piątek o 14.45
 

Załączniki

  • 20190506_145416.jpg
    20190506_145416.jpg
    910,6 KB · Wyświetleń: 136
  • 20190506_144223.jpg
    20190506_144223.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 136
  • 20190506_145400.jpg
    20190506_145400.jpg
    994,7 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Sara... Nikogo nie urazilas, zadna z nas nie jest glupia zeby wierzyc ze z negatywnego robi sie nagle pozytyw i na odwrot... I ze teest utleni sie do takiego stopnia w 3 godziny...
Beta i rosnie i maleje STOPNIOWO, wiec i kreska wzamacnia sie lub oslabia po poronieniu z dnia na dzien. Nie hurr dur pojawiam sie i znikam...

Test mowi, ze ciazy brak...
 
Do góry