reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie- polozenie miednicowe

Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
1
Witam. Jestem w 38 tc. Ostatnio dostałam skierowanie na cesarskie cięcie, ale doktor powiedziała, że mam przyjechać w 39 tc. Od nocy mam dziwne bóle krzyżowe po prawej stronie, ale zaraz przechodzą, mam też biegunkę, ale poza tym nic innego się nie dzieje. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy panikuje, czy może jechać do szpitala sprawdzić co się dzieje i czy wszystko jest ok.
 
reklama
Witam. Jestem w 38 tc. Ostatnio dostałam skierowanie na cesarskie cięcie, ale doktor powiedziała, że mam przyjechać w 39 tc. Od nocy mam dziwne bóle krzyżowe po prawej stronie, ale zaraz przechodzą, mam też biegunkę, ale poza tym nic innego się nie dzieje. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy panikuje, czy może jechać do szpitala sprawdzić co się dzieje i czy wszystko jest ok.
Ja bym pojechała sprawdzić co Ci szkodzi!! Jesli masz skierowanie na cc to bym to sprawdziła bo może poród sie gdzieś po cichu zaczyna.
 
Być może już coś zaczyna się dziać. Obserwuj sytuację - to na pewno. Jak sie rozkreci lub cos Cię niepokoi to jedź.
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
38
Wyświetleń
24 tys
Mama Aniołeczka Natalki
M
Do góry