reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Odnośnie zmywania to mój ślubny kupił mi zmywarkę... Mój kręgosłup go kocha za to bardzoooo. :)
My weekend w domu i parku. Niestety to drugie miało ograniczenie bo pyłki mają wysokie stężenie teraz i muszę w masce chodzić :(
 
No i SATy się zaczęły. Mam nadzieję że nie będę miała telefonów ze szkoły że moja starsza straciła przytomność przez migrenę ze stresu... Nie ogarniam tych testów... Tylko dzieciaki się stresują a do niczego one potrzebne - bo do Secondary już się dostała.

Ja nie mogę chodzić po charity shopach bo zawsze wyłapię jakąś perełkę - a jestem chomikiem :p
 
No i SATy się zaczęły. Mam nadzieję że nie będę miała telefonów ze szkoły że moja starsza straciła przytomność przez migrenę ze stresu... Nie ogarniam tych testów... Tylko dzieciaki się stresują a do niczego one potrzebne - bo do Secondary już się dostała.

Ja nie mogę chodzić po charity shopach bo zawsze wyłapię jakąś perełkę - a jestem chomikiem :p

Moja tez od dziś testuje. Mega przeżywała, nienawiść jak dziś bo jeszcze nie wróciła ze szkoły. Czy te egzaminy są niepotrzebne? Myśle ze są potrzebne bo dziecko powoli przygotowuje się do GCSC. Takie moje zdanie.
 
Moja tez od dziś testuje. Mega przeżywała, nienawiść jak dziś bo jeszcze nie wróciła ze szkoły. Czy te egzaminy są niepotrzebne? Myśle ze są potrzebne bo dziecko powoli przygotowuje się do GCSC. Takie moje zdanie.
W jakiej klasie sa te saty?moj chyba mial cos takiego ale on ma pomoc w nauce w szkole
 
W 6 klasie są na koniec, ale nie ma to wpływu na secondary School bo dzieciaki przyjmują przed, także tylko kwestia później w jakiej grupie będzie, bo selekcja jest dopiero po wynikach
 
Kto oglądał Grę o tron? Szok co się stało w tym odcinku. Już się nie mogę doczekać ostatniego bo jakiś taki niesmak mam teraz. Co myślicie? @DarkAsterR oglądałas już czy nagrane?
 
reklama
Do góry