reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny jak bierzecie olej z wiesiołka? Kiedy I jaka dawkę?
Olej z wiesiolka od 1dc do owulacji i dawka to różnie nie którzy biorą dwie tabletki trzy razy dziennie nie który po dwie tabletki dwa razy dziennie A nie którzy 1 tabletki 3 razy dziennie. Zobacz na ulotce lub zapytaj w aptece bo różnie dziewczyny biorą.
 
Dziękuję [emoji4]
Olej z wiesiolka od 1dc do owulacji i dawka to różnie nie którzy biorą dwie tabletki trzy razy dziennie nie który po dwie tabletki dwa razy dziennie A nie którzy 1 tabletki 3 razy dziennie. Zobacz na ulotce lub zapytaj w aptece bo różnie dziewczyny biorą.
 
Czemu tego wszystkiego tyle jest? :D Ja bym najchętniej wszystko kupowała i próbowała haha!
Biorę Miovarian i najchętniej bym już Agnusa zaczęła brać do tego zainterewował mnie teraz olej z wiesiolka :D
 
Czemu tego wszystkiego tyle jest? :D Ja bym najchętniej wszystko kupowała i próbowała haha!
Biorę Miovarian i najchętniej bym już Agnusa zaczęła brać do tego zainterewował mnie teraz olej z wiesiolka :D
Olej z wiesiolka działa pozytywnie na włosy skórę paznokcie i poprawia śluz płodny. Ja chciałam agnus brać już od piątku 10 maja ale zdecydowałam że poczekam do początku cyklu no i czekam. Zobaczymy co to będzie i z tego wyjdzie.
 
Olej z wiesiolka działa pozytywnie na włosy skórę paznokcie i poprawia śluz płodny. Ja chciałam agnus brać już od piątku 10 maja ale zdecydowałam że poczekam do początku cyklu no i czekam. Zobaczymy co to będzie i z tego wyjdzie.
Myślisz, że jak bym brała miovarian i agnus to będzie już za dużo?
 
reklama
Dziękuje, dobrze! Nic mi nie dolega choć mam sutki jakieś drażniące ale to po clo napewno. Reszta tak samo jak zawsze, bez bólu
Nigdy przed miesiączką nie masz bóli brzucha ani nic? Ja ogolnie nie miałam.. zawsze bolał brzuch pierwszy dzień miesiączki, ale odkąd biorę clo brzuch boli już od połowy cyklu..
 
Do góry