reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Wiesz co nie chce się stresować na zapas. Poczekam spokojnie do 21 maja i pojadę do ginekologa. Jeśli z pęcherzyka zrobi się torbiel to napewno będzie to widział na usg. Najgorsze jest to że nie wiem kiedy kompletnie spodziewać się miesiączki w tym cyklu
Kochana przenoszę naszą rozmowę tutaj :)
Jakie kupiłaś testy? Jak będą potrzebne Ci na przyszłość polecam z ebay 'David ovulationstest ' ja robiłam je w tym samym czasie z clearblue i się sprawdziły :)
 

Załączniki

  • received_1887900237994266.jpeg
    received_1887900237994266.jpeg
    83,4 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Jakieś mam wrażenie ze nic z tego. Dr mówiła ze jeśli nie to drożność jajowodów. Aż się boje co mnie czeka.
Kochana póki nie ma @ nadzieja jest. A jeśli nie to drożność jajowodow i wtedy może się uda. Ja u siebie podejrzewam że nie mam owu albo mam niedrozne jajowody. Idę 21 maja do gin i będę z nim gadać na temat monitorowania przyszłego cyklu oraz żeby mi przepisał clo. A na wszelki wypadek będę jeszcze testami sprawdzać czy jest u mnie pik LH I będę sprawdzać temp od następnego cyklu. Może w końcu coś do przodu ruszy.
 
Kochana przenoszę naszą rozmowę tutaj :)
Jakie kupiłaś testy? Jak będą potrzebne Ci na przyszłość polecam z ebay 'David ovulationstest ' ja robiłam je w tym samym czasie z clearblue i się sprawdziły :)
Takie kupiłam. Zastanawiam się czy nie sprawdzić od jutra czy jednak nie będę miała później owu. Jak myślisz?
1557936606532.jpeg
1557936630464.jpeg
 
Takie kupiłam. Zastanawiam się czy nie sprawdzić od jutra czy jednak nie będę miała później owu. Jak myślisz?Zobacz załącznik 973001Zobacz załącznik 973003
Te drugie z action tragedia.. na clearblue i tych testsch davida dwie krechy, a na tym cień cienia.. też mam je w domu jeszcze, ale porażka totalna nie polecam.. a jak śluz? Jesli masz podejrzenie, że owu może właśnie być to zrób, a jeśli nie to zostaw na kolejny cykl :)
 
Te drugie z action tragedia.. na clearblue i tych testsch davida dwie krechy, a na tym cień cienia.. też mam je w domu jeszcze, ale porażka totalna nie polecam.. a jak śluz? Jesli masz podejrzenie, że owu może właśnie być to zrób, a jeśli nie to zostaw na kolejny cykl :)
Ja mam śluz cały cykl przezroczysty i lejacy się . A 14dc miałam śluz różowy i plamienia 1 dniowe.
 
Ja mam śluz cały cykl przezroczysty i lejacy się . A 14dc miałam śluz różowy i plamienia 1 dniowe.
Testów nakupowałaś, a może już w ciąży jesteś :D Może to było plamienie implantacyjne albo owulacyjne! Jak coś to testy ciążowe z action polecam, w poprzedniej ciąży dzień po spodziewanej miesiączce z południowego moczu wyszedł pozytywny, a nigdy nawet cienia nie bylo :D
 
Testów nakupowałaś, a może już w ciąży jesteś :D Może to było plamienie implantacyjne albo owulacyjne! Jak coś to testy ciążowe z action polecam, w poprzedniej ciąży dzień po spodziewanej miesiączce z południowego moczu wyszedł pozytywny, a nigdy nawet cienia nie bylo :D
Kupiłam w razie wu test ciążowy też z actiona
 
reklama
Do góry