reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

A powiedzcie mi jakie miałyście objawy na początku? Ja kicham co chwila, a raczej nie jestem przeziębiona i swędzi mnie skóra. Hormony czy wirus?
 
reklama
Moze byc i to i to. W ciazy tez mozesz byc bardziej podatna na alergie.
Mnie tylko cycki bolały i senna byłam. W sumie tak do dzis (18tydz)
A powiedzcie mi jakie miałyście objawy na początku? Ja kicham co chwila, a raczej nie jestem przeziębiona i swędzi mnie skóra. Hormony czy wirus?
 
Możesz mieć katar, ale czy kichanie, tego nie jestem pewna. Na początku tak do 6, 7 tygodnia czułam się normalnie, tak jak przed okresem. Ciągnięcie brzucha, ból jajników itp., ale potem mdłości, często wymioty, odrzucenie niektórych potraw, głównie mięsa. W pierwszej ciąży to był koszmar, bo wszytko powodowało mdłości, wiec w ostateczności prawie wcale nie jadłam, co skutkowało jeszcze większymi mdłościami....koszmar, na samą myśl robi mi się mdło [emoji43].
 
A senność też, chociaż to mi akurat nie przeszkadza, bo lubię spać, tak więc dobranoc [emoji16]
 
Ja też bardzo dużo kichałam na początku , przeziębiona też byłam ,ale to chyba nie przez to kichałam
 
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?
Zrób test z rana.. Bo wtedy jest najwieksze stężenie hormonów..
 
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?
Też tak mialam, dzis moja jedna kreska ma 6 tygodni :)
 
Beta pierwsza 150 a druga 310, przyrost teoretycznie prawidłowy. Progesteron 22 też w normie. Jednak jak na 5 tydz i 2 dzień wydaje mi się mało. Dziewczyny piszą,że miały po 2000. Wiem, że beta to indywidualna sprawa,ważny przyrost ale te liczby niskie ;p
 
Beta pierwsza 150 a druga 310, przyrost teoretycznie prawidłowy. Progesteron 22 też w normie. Jednak jak na 5 tydz i 2 dzień wydaje mi się mało. Dziewczyny piszą,że miały po 2000. Wiem, że beta to indywidualna sprawa,ważny przyrost ale te liczby niskie ;p
Tak jak piszesz ważny przyrost A każda kobieta ma inny poziom hormony ciazowego we krwi w danym tygodniu ciąży. Mogłabyś się martwić jak by przyrost nie był ok. Ale jest w porządku więc nie martw się kochana.
 
reklama
Do góry